Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. ЈТУ, немојте се нервирати, јеб'о вас безобразлук. Ајд' мир, мир, мир, нико није крив.

  2. Томе, кад ЈТУ то каже, једноставно не можеш да се примиш на то. :) Не знам што си се ти примио.

  3. Џими, схватићу то као примену института неурачунљивости.
    :)

    Ај'те обришите побогу тај коментар да не блати сајт.

    Само, једва чекам само да га видим у КСТ-у неки следећи пут...

  4. "Што каже Џими "не смеј се магарцу док једе смокве"..."

    Nego Tome, šta znači ovo... šta, šta???
    Sigurno si provalio, čim si citirao... reci mi... :))
    Pitao sam ga sto puta, ali neće sisa da mi kaže... :)

  5. Jesus fuck! Dobro, prema rečima jedne kulturne i vaspitane osobe da se zaključiti da je svako ko joj zameri na književnom ukusu kurac, da ne kažem penis, kao i siromah. Mami suze, nema šta.
    Pišite definicije :-)

  6. Ево, ако је за вајду, ЈТУ банован на 24 сата.
    Али, то само формалност. Читај - бесмислено бановање.

  7. Ајде да видим ко ми је вредан од модова, да ме банује лепо на минимум две недеље, па да спремам колоквијуме уместо што се зајебавам. Досад су ми сви захтеви на овој теми искулирани, ако није проблем, неко од модова да ми одради тај бан значило би ми. Унапред хвала.

  8. Banovan si. Kad budeš hteo da se vratiš kontaktiraj nekoga preko Fejsa. Srećno sa učenjem.:)

  9. Dzimi preduhitrio si me za dlaku :)

    Citaj - JTU izvuko si se od bana na deset dana.

  10. Па, добро, можемо ми и на 10 дана да га цепнемо, али не знам колико би то уродило плодом... :D

  11. Mozete li mene banovati na mjesec dana... Imam tonu nekih stvari da zavrsim, a stalno ih odlazem... :)

  12. http://media.bigoo.ws/content/image/cartoon/cartoon_77.gif

    And so you shall!

    Bibidi babidi banovan dzoni zbog obaveza

  13. @ surovi hvala mislim da sam razumeo. znaci ovako: potpuno je dozvoljeno da autori naprave neki hejt klan i po dogovoru preko PVT-a pocnu da banuju odredjene autore, jer to moderatori ne vide, kako ti kazes. sto se broj clanova tog hejt kluba povecava to ce i broj autora koje hejtuju biti veci. takodje ako poznajete nekoga u tom klanu mozete urgirati preko njega da njegova grupa ishejtuje nekog koga vi zelite, tako da moderatori ovo nikada ne mogu da vide. eto to je jedan scenario koji je potpuno moguc, jel da? mada cini mi se da je nepotrebno to sto ovo baljezgam, kao da vi sve to ne znate. :) meni deluje sumnjivo to sto su moderatori nezaintresovani za sve to.

  14. А што би беко био толики нолајфер, па да оснива кланове за хејтовање? Свашта...

  15. cekaj zezas me! :) vama nije ovo poznato: http://vukajlija.com/forum/teme/7380?strana=3 ?????? nemoguce... ne verujem :) eto kao sto vide ima ih. :)

  16. a ima takodje jedna gora vrsta hejtovanja, koju ne bih ovde da pominjem... nalazost i ona se desava. ja ipak nisam pobornik takvog organizovanog kriminala :) tako da ko i svaka naivna budala, hejtujem samostalno, pa kud pukne da pukne... :)

  17. patofnjar... ona tema je zajebancija. nadam se da vidis to. niko od tih autora nije hejter niti je ozbiljno pricao o tome.

    lupanje minusa redom, i samo zato sto ne volis autora je nesto sto je potpuno zabranjeno ovde. za hejtovanje se lepi nalepnica. za hejtovanje pod nalepnicom se lepi ban od nedelju dana. za treci hejt se lepi trajni ban.
    nemoj da mislis da su moderatori tupavi...

  18. i nemoj da mislis da ne vidim da hejtujes sada po malo.

    ovo ti je poslednja opomena pred trajni ban!

  19. znam da vidite...u redu jasno mi je

  20. Mogu li ja da saznam zasto sam oznacen kao hejter? :/

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.