Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. zato sto si hejtovao.

  2. Koga sam i gde to hejtovao?

  3. Naseg dobrog i postenog Meśu, ovde, na Vukajliji, naravno.

  4. Ju ju ju, kad je to bilo, ima vise od mesec dana, dok sam jos bio zelen... Iznervirao me je njegov minus, tj obrazlozenje istog... (U to postenje ne ulazim) ono sto je on uradio nije bilo posteno...

  5. "Iznervirao me je njegov minus, tj obrazlozenje istog... (U to postenje ne ulazim) ono sto je on uradio nije bilo posteno..."

    I ti si mu onda POŠTENO zalepio 90 minusa za 90 sekundi. Eto obrazloženja, mislim da je dovoljno. Tačka.

  6. Dobio je 30ak minusa kada se sve oduzme i sabere...
    Ja ne kazem da sam postupio posteno... nisam...

    "Evo ti minus, samo da proverim da li si ti jedna lik"

    Jel to posteno?

    Ne bunim se ja... Samo kazem sta se desilo...

    P.S Na 15 od tih 30 sam Ja proveravao da li je on neko...

  7. ?!
    Da te obavestim, moderatori vide koliko je minusa dato i koliki je ukupno u minusu/plusu, tako da...
    I lupano je u svakoj sekundi.

  8. Zdravo. Ja sam na forumu u kulturi otvorio pokušaj bloga pod nazivom samo za ludake, pošto nisam znao kako se to drugačije radi. Da li smeta da bude tamo, ili ćete ga obrisati? Može da ga dopunjava i komentariše ko god želi, ja mislim da bi se ljudi tamo lepo družili.

  9. Nemam ništa protiv. Naslov mi zvuči zanimljivo, ne vidim zašto bi se brisalo, eventualno se možda premesti u neki drugi podforum, al to je najmanje bitno. Uživaj.

  10. Mislim da je bolje da je otvoriš u podforumu za zezanje. xD Naročito ako je neozbiljna, kao što naslov govori.

  11. Ja tebi kazem, to je bilo jako davno... Nisam ni znao nista o Vukajliji, zbunilo me je samo zato sto ste tek sad odreagovali... -.-

    Elem, nema veze, smara me da se prepirem oko nekih stvari...

  12. "Ju ju ju, kad je to bilo, ima vise od mesec dana, dok sam jos bio zelen... Iznervirao me je njegov minus, tj obrazlozenje istog... (U to postenje ne ulazim) ono sto je on uradio nije bilo posteno..."

    exodus, to se zove hejt. kada dajes minuse nekom autoru samo zato sto ga ne volis.
    i kad god da je bilo, nema veze, opet je hejt. i nema nikakve price niti rasprave vise.
    ako ponovis, bices banovan na duze.

  13. Necu ponoviti (pitanje je i da li cu vise ista pisati no nebitno), rekoh vec da tad nisam znao nista o tome i Vukajlili generalno.

  14. Pa i ne treba da se prepireš. Svi imaju isti tretman, bez obzira na vreme boravka na sajtu. Znači, imaćeš etiketu neko vreme, jer jesi hejtovao, posle će biti skinuta. Kraj priče.

  15. Nije neozbiljno, zato sam i gledao da je stavim u kulturu. Hvala na odgovoru.

  16. Drugari zasto meni na profil slici pise "Hejter", kada nikoga ne mrzim sa sajta, podelio sam bas mnogo pluseva i pozitivnih komentara?

  17. Interesuje me zasto mi je obrisan poster, jutros izmedju 8 i pola 10...koliko sam primetio tada su bili aktivni: Ivana, Black Hole i MarijanaP (ostali modovi su recimo imali poslednju aktivnos pre 12 i vise casova) , pa bih zamolio nekog navedenog da mi odgovori.

    http://195.178.51.69/uploads/tinymce/2010/februar3/tuca3.jpg
    ova slika je bila u pitanju, i neki natpis valjda: "Na zapadu ovoga nema, kako da ne"

    Hvala unapred

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.