Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. jtu...

    "од једног белог смећа", "ђубретом изгледа да треба грубо"

    poslednja opomena pred ban. tvoj ban. duuuuuzi!

  2. Zamoljavam da mi date link one teme
    vule95 vs rale96 mislim da se tako zove, mozda malo drugacije, ne mogu da je nadjem nigde, hvala unapred!

  3. E hvala ti zeko :0

  4. Вечерас је, око 22:20 на моје име, без мог присуства извршен стравичан атак!
    Напомињем, нисам био на чету, нити било кога вређао, али су мом имену на овом сајту упућене врло субјективне и нетачне увреде, од особе коју нећу именовати, цитирам:

    Отаку: Када ЈТУ кења, нико ништа, када ја кренем ОТАКУ ПЕРВЕРЗЊАЧИНО ЈЕДНА!
    (сада крећу увреде)Кристине: Отаку, далеко од тога да је ок, али када ти будеш толико исфеминизиран и утрипован а уз то и миљеник модова...ради шта хоћеш...и тако даље.

    Дакле, када ја узвратим на увреде, постоји на овом сајту правда и ЈТУ је безобразан и дира први. Али када ЈТУ не ради ништа, а ЈТУ-ом неко испира уста никога нема. Напомињем да нисам био присутан, што је врло покварено. Зато желим да пријавим ту ауторку за вређање. Ја сам увек био фин према њој и није имала потребу за тиме, штавише, са њом нисам комуницирао јер знам тај тип људи.
    Ево и доказ са чета где се спомиње моје име:

    http://i539.photobucket.com/albums/ff353/zvezdoctac/TheFame-Monster.jpg?t=1269207661

    Такође, волео бих да модератори који се друже са њом не учествују у овој теми, ако је то могуће.

  5. jtu...
    "од једног белог смећа", "ђубретом изгледа да треба грубо" (sto si izmenio u ovom postu, a prethodni si obrisao)

    ban zbog vredjanja + spamovanja. 5 dana.

  6. Ако је аутор банован,да ли може да прегледа своје ПВТове,у случају да жели да сазна да ли му је стигло нешто ново?
    И да ли банован аутор уопште има приступ форуму?

  7. ima pristup forumu, ali ne moze da postuje, i ne moze da vidi pvt-ove

  8. banovani profil uopste ne moze da se uloguje, pa samim tim ne moze nista da radi.

  9. Немам никакво конкретно питање, али имам 1) да честитам модератору/модераторима на положеном практичном делу курса политичке коректности и 2) да поменутог/поменуте обавестим да на профилу имам још политички некоректних или недовољно коректних дефиниција које су промакле. Бришите их слободно.

  10. da pitam nekog od modova, zajebava me firefox napisah tri iste def slicajno, sad sam izbriso te dve, jel bih mogo da dobijem nove dve, posto mi sad ostade jedna. :P

  11. Ne postoji ta mogućnost.

  12. ok nema frke. bem ti fajerfoks :P

  13. Јел постоје неке назнаке кад ће Каизен да врати популарност на старо тј . кад ће и гробљанске деф. да нам се рачунају у популарност и да нам се смањи број дефиниција на профилу за оне са гробља?

  14. jel mogu ja da pitam kad meni nestaje nalepnica hejter?

  15. Можеш. Нестала.

  16. Kako mogu da reklamiram definiciju, ako mislim da postoje sanse da ce pobediti?

  17. Na reklamu uglavnom gledamo sa gnušanjem, podržavamo jednaka prava za sve.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.