Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. a sta si pitao? i gde?

  2. Plagijat? Pa jeste.. Nisam prvi kome je taj plakat dunuo inspiraciju.. Ali! Posto sam preko fona, definisale su se automatski dve def. Jednu bris ja, drugu ti. I meni odose def, sad mi je 0. Mozel' to da se vrati?

  3. ОК враћам, нема фрке :)

  4. @toba-cco: nemam pojma o čemu se radi, ali ako je u pitanju definicija, a ne plakat, onda mogu da ti učinim recimo da vratim obrisanu definiciju (kad mi kažeš koja je) pa da je promenim u neku novu, potpuno različitu, sa novim naslovom i opisom... a to bi mi poslao na pvt. a ako je u pitanju poster, onda sam džabe sve ovo kucao.

  5. Вратила сам му ја Сурови. Писао са фона па су објављена два примерка једне дефиниције, ја обрисала једну, он другу па није била остала ниједна :)

  6. ahaha kolko sam nešto sav sluđen, izvinjavam se na konfuziji.

  7. E da, niste pogodili ni jedno ni drugo. Ja sam izbrisao opet. Def je plagijat kad rece ja misljah da je neko, a ne ja, vec definisao to, videvsi plakat (parce papira na banderi ili autobuskoj stanici - reklama za beneton). Ono sto trazih tj pitah je: da li dodaj svoju definiciju0 moze preci u dodjajsd2, jer jebiga, nekad je tako bilo. Onda ona nije shvatila pa je vratila, ti nisi shvatio pa si pokusao, a ja uzeo sam i izbrisao /iskreno, razocara me rezultat. Ne skonta narod kako i sta/.
    Ziveli!:-)

  8. @ Zyclon, definicija mi je nažalost jasna.
    Jedino što mi nije jasno je zašto je smatraš kvalitetnom.
    Pošto već tražiš komentar, koji nisam dala jer ne blejim na sajtu 24/7

  9. @tobako, nažalost, sudeći po tvom odgovoru ja sam odlično shvatio o čemu se radi, samo sam tražio tvoj fidbek. imao bi svoje "dodaj dve" da si pažljivije pročitao moj post :)

  10. @celt

    Pito sam na 49 stranici

  11. bukajlija, evo imas ovde pravila:
    http://vukajlija.com/forum/teme/8278#post_390990

    to osnovnoskolsko tuzakanje tipa "uciteljice, sto meni a ne njemu, buaaaaa" itd... meni licno, a verujem i drugima ide toliko na nerve da ne moz misliti.
    preformulisi pitanje, pa ako bas nesto znaci, stavi tamo, pa ce da ti odgovori moderator koji je obrisao.

    ako ti nesto znaci dacu ti ja odgovor, ali nisam je ja obrisao pa nije merodavan:
    obadve nisu definicije, ali pekijeva nije losa, a tvoja jeste.

    *promenio sam razlog brisanja u nekvalitetno

  12. Ok,samo mi tako došlo da se žalim,pošto mi je razlog brisanja defke bio malo čudan...

  13. Elem, surovi, nisam pazljivo citao. I to prodje. Imam sada pitanje za sve: Da li postoji mogucnost omogucavanja mogucnosti definisanja i komentarisanja putem telefona, i zasto, tj kad ce biti?

  14. Зашто би неко радио нешто тако нолајферски? :)

  15. Lose sam pitanje postavio. Dodajem jos... A da mu se te definicije i komentari ne dupliraju.
    To nolajfesko sranje rade ljudi jer posecivanje web sajtova putem telefona ( gprs) je to sto jeste. Hvala za odgovor na moje, iz dva posta postavljeno pitanje.

  16. Ја, да су ме искључили, таман бих одморио очи од буљења у екран. :)

  17. Aj ne zajebavaj nego reci moze li to da se sredi ili ne?
    Kako god okrenes, u neki ekran svi mi neprestamo buljimo. Osim kada spavamo, a i to je sve redje i krace. Odgovori mi - covece. :-)

  18. ja numem ti dam odgovor na to pitanje.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.