Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Ja sam onaj koji je hajtovao @gamby-ja, i onaj kog je Marijana sredila na cemu joj se gamby zahvaljuje.Danas mi je prvi dan na sajtu pa me zanima da li je tradicija da se novi clanovi docekuju provokacijama "starih"clanova(ovo starih je bilo gloopo,al'...)...? Ipak je ovo sajt na koji sam dosao zbog zabave a ne Vest Point.Gamby stvarno pise dobre dafke(njegov izraz) ali da li trebamo "neuspele" definicije komentarisati u fazonu:Brate,dafke su ti sranje!(opet citat)da li clanovi koji imaju dobar rejting treba da se ponasaju k'o mali Bogovi?Ja cak i nisam znao da deljenje minusa moze prouzrokovati dodelu statusa"hajter".Marijana,ti si mi zalepila tu etiketu pa mi sad pojasni sta taj status nosi sa sobom.
    A meni osstaje da se nadam da...kad porastem bicu gamby...

  2. За твоје дефиниције срање је похвала. Нисам мод а нико ти не одговара ал да ти право кажем, кад ти више искуснијих чланова каже да је лоша, а још ако је у минусу у скору онда је то тако, јбг, обриши, причитај неку од старијих чланова, па пробај опет, биће боље!

  3. @Kalasnjikov: fora sa tom etiketom je, valjda, ako moderator ustanovi da si bez čitanja dodelio previše negativnih ocena jednom autoru. To znači da si išao redom i samo kliktao palčeve dole, što nije dozvoljeno.

    a ako te je gamby u startu minirao i ostavljao takve komentare, a svež si na sajtu, moram reći da je gamby pizda.
    (ukoliko je to neko drugi, gambiju se izinjavam, a etiketu pizde prosleđujem dalje)

  4. Калашњиков, када сам ти лупила етикету послала сам ти и приватну поруку са објашњењем шта та етикета значи и зашто си је добио баш зато што си нов члан. То је порука на форуму која испред има црвени квадратић а назив је "етикета хејтер". Да си прочитао знао би, ту ти се налази појашњење.

    Није дозвољено да било ко било кога провоцира, било да су нови или стари чланови у питању. Увек је ту неко од модератора па можеш да пријавиш ако се неко понаша недолично. То не сматрамо тужакањем.

    И добродошао, немој да си одмах на крај срца. Скинућемо ти етикету за недељу дана ако не наставиш са хејтом. У међувремену читај дефиниције и форум па ће ти бити јасније како сајт функционише :)

    Поз

  5. Попас`о око 200 поена хејта...

  6. I dalje fali pedesetak poena al dobro, nije strasno.
    Hvala!

  7. Želim da prijavim vređanje. Ako ga ne banujete recite pa da znam da mogu da mu uzvratim istom merom!!!

    http://vukajlija.com/zabava/posteri/7078#comment_311308

  8. Прво, Мајонез и Триша - опомена због спемовања ове теме.

    А сад ћу да проверим о чему се то ради...

  9. vratio sam definiciju.
    inace, ni meni nije jasna. a ni nakon objasnjenja ne kapiram joj kvalitet nit' smisao, al ajd, verovatno je do mene.

  10. "Tačnije, odakle vam ideja da je nekvalitetna?"

    Bespotrebno pitanje.

    "Molim da mi se definicija vrati, jer ista ne da nije nekvalitetna, već samo nije jasna moderatoru koji ju je obrisao."

    No comment.

  11. ne kapiram te, jel oces da je obrisem ponovo?

  12. Mogu li da dobijem link definicije zbog koje je moja: Uspjeh genetskog inzenjeringa, prije nekih sat vremena obrisana kao plagijat? Link od svoje ne mogu kaciti posto sam preko telefona...

  13. Zasto mi je izbrisan poster google chrome ??

  14. @blak - zato sto je zadovoljavao uslove za brisanje

  15. btw, imate temu gde vam je objasnjeno kako da se zalite, i kad se zalbe tretiraju kao spem.
    predjite tamo
    http://vukajlija.com/forum/teme/8278

  16. A ko će meni da odgovori?

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.