Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Поштаљи ПВТ Каизену.

  2. Pošalji PVT Kaizenu (ima opcija na profilu svakog člana da pošalješ PVT).

  3. ŽELIM DA ZNAM ZAŠTO MI JE MOD DŽIMI IZBRISAO POSLEDNJI POST I PROGLASIO SEBE ZA POBEDNIKA U IGRI "KO POSLEDNJI POBEDNIK 41"? I DA LI SE PRIMENA SUROVE MOĆI NAD NAMA NEJAKIMA OVDE KAŽNJAVA!? VISIM POLA JEBENOG DANA DA "ULETIM" U PRAVOM TRENUTKU , A MOD U TRENU IZBRIŠE TAJ TRENUTAK!!!!

    REVOLUCIJA!!!!

  4. Банован Nikola SS 240 због дизања револуције. Није ово демократија. :)

  5. Jel moze sad da se odbanuje? :)

  6. cek, jel ovaj banovanik govori istinu?

  7. Е, претпостављам да овде треба да питам ако ми нешто није јасно...
    Шта се на овом сајту тачно сматра под спемом?

  8. Углавном све што се и на другим сајтовима сматра спемом.

  9. Хвала.
    Имам још једно питање:
    Приметио сам да, кад изгласам неку од новијих дефиниција из горњег десног угла, она на следећи клик напросто нестане одатле. У чему је фора?

  10. Па, управо у томе. Да ти се склони одатле кад гласаш за њу, да би се појавиле оне за које ниси гласао. :)

  11. Побрисан данашњи спем на овој теми. Опомена спемерима, уписани сте у тефтер.

  12. Ljudi, jel je i dalje zabranjeno menjanje nicka?

  13. Ima li ovde nekog ko ce da me ispostuje kao regularnog clana i odgovori mi zasto je moj poster obrisan iako ne sadrzi nista EKSPLICITNO?

  14. Ako mislis na onaj gde gola devojka pokusava da zajase motor uz to pokazujuci picku otpozadi, ja sam ga obrisao posto nije za mladje od 18, a takvih je sada ovde vecina na zalost il na radost...

  15. Да ли би било могуће отворити тему Обрисани постери, и ту стављати образложења зашто су, коме, кад и шта обрисани? Да не би нон стоп по форуму затицали:

    Zasto mi je obrisan poster?

    Ајде да бар постоји нека логичност па да лепо аутор каже шта је било на постеру...

  16. Dnevno se obriše sigurno 30-ak % objavljenih postera, što nije mala cifra. Mislim da je to previše posla, mislim niko nije toliko zaludan da za svaki obrisani poster piše po forumu zbog čega ga je obrisao.

  17. Okačio sam sliku na Lihtenstajn definiciju, a slika otišla na groblje. Jer kada sam definisao dve su " iskočile".

    Može li to kako tamo vamo?

    EDIT: Evo je prva ovde http://vukajlija.com/recnik/autori/10143/slike-za-definicije

  18. čekaj, slika je tu. ili su bile dve?

  19. Jeste, ali ne na ovoj živoj, već na ovoj što je na groblju. Jedna slika.
    Klikni ovaj dugačak link, pa na prvu sliku, e to je problem.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.