Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. ono što ti tražiš je da obrišem sliku kako bi ponovo okačio istu, ali da bude direktno vezana za tvoju definiciju koja je živa, a ne mrtva, iako je tvoja definicija lihtenštajna jedina za taj izraz?

    ako želiš da ti obrišem sliku kako bi okačio ponovo reci tako, a ako ne onda stvarno ne znam šta želiš. Mada mi se ovo kako sam ja razumeo čini potpuno nepotrebno da se radi.

    i molim te, možda je do mene, ali mnogo su ti konfuzni postovi ovde. pokušaj da budeš precizniji, formulacija rečenice ti je često nejasna.

  2. ako si istrošio fond slika za danas, mogu ja da okačim sliku, ja imam tih slika da kačim nisam danas nijednu :D

  3. @ Celt onde se nigde ne vidi PICKA, a to sto ce deca da se uzbude zbog PICKE, pa nece, veruj mi oni su to videli vise puta od tebe :)
    Znaci mozes da me upucas ali se onde PICKA ne vidi nikako, a i ja sam DLZ i dobro znam sta radim, sta kacim i zasto kacim.
    Dakle ko je onde video P I C K U , majka mu keva i da bog da mu banovali sve duple naloge i da opterecen je.

  4. Surovi, kada kliknes na tu sliku, odvede te link na groblje. Mislim, mozda je meni puko mis ili net ili komp, pa nece zbog toga. Uglavnom, eto, okaci ti neku finu Lihtestajnsku sliku...

  5. Пошто сада имам брдо обавеза,да ли бисте били тако љубазни да ме банујете на 2 месеца?

  6. Може ли неко да ми одговори на питање постављено на 53. страни?

  7. У ком смислу : он је има дупли налог или је он био нечији дупли налог?

  8. piše: dupli nalog. toliko :)

    žao mi je, tračare :)

  9. Због чега су све дефиније и коментари аутора који пишу ћирилоцом, написани латиницом када их читају нерегистровани/непријављени корисници сајта?

    Додато: Хвала на одговорима.

  10. Zato što ih mogu čitati i ljudi koji ne znaju ćirilicu. Latinica je primarno pismo na internetu.
    Bar pretpostavljam da je to razlog.

  11. @stiven: to je zbog guglovog pretrazivaca.
    naime, ako ukucas u guglu ime neke definicije na latinici, a ona je ovde na cirilici, nece ti izaci rezultati.
    ovo je zbog toga, da gugl lepo indeksuje stranice na vuki

  12. I dalje vas muce teorije zavere? I dalje mislite da je neko neciji miljenik ovde? Da li bi vam pomoglo da ga obezglavim i posaljem vam njegovu glavu? Mada i tad bi ste me pitali "A da li je to stvarno njegova glava?"

  13. Mogu da se pobrišu postovi na "Rodjendanima" i "Prebivalištima" na podforumu Upoznavanje?
    Hvala vi, ljudi :)

  14. http://vukajlija.com/mickov-burek/150236

    Може ли неко мој коментар у овој дефиницији да исправи и споји оно "нај" и "неверованији". Нећу да људи помисле да сам неписмен :)

  15. Ne mogu se izmeniti komentari. Ali možeš da dodaš novi. :)

  16. Ајде онда обриши овај , а ја ћу лепо да напишем прави :)

  17. Ивана , обрисала си погрешан коментар ...

    ЕДИТ: Први мод који види ово , нека обрише мој први коментар на дату дефиницију , иако се чине идентичним , нису , први има грешку :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.