Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Da li ima šanse da se opet stave oni rankovi-Vukajlija superstar i tako to?

  2. Sto mi je obrisan poster za Himena?

  3. sta radite sa ljudima koji imaju vise naloga?

  4. Pa nista. Ako smaraju kao Jelena Karleusa, onda se banuju.

  5. Postoji vec taj poster, znam da sam ga video mada sam zaboravio kakav je tekst ispod. Nego sto se tice obrisane defke dana, prve dve recenice sastav prikazuju kao definiciju, zar ne?

  6. http://vukajlija.com/moja-bivsa-riba/150498 Jebiga sad, ovo je manje definicija od ove pobednicke sto ste obrisali.

  7. To je parodija na definciju dana. Nije definicija, naravno.

  8. Stvarno nije da isterujem pravdu, nema smisla da moderatori brisu nesto sto nije definicija i onda napisu sastav slicnog formata koji IPAK DOBIJA PLUSEVE, znas moderatore! ;] Pravda za definicije dana!

  9. I ja kažem, pravda za definicije dana. Pravda za definicije dana koje jesu definicije. Ova moja ionako neće postati.

  10. hehehehe nema izgovora, nije definicija, ista prava za sve - brisi!

  11. Lepo se igrate sa parodijama-meni je shiva skinula nešto što nije definicija posle samo 3 minuta i 4 zabeležena glasa, nije bilo bez odjeka, a daleko od toga da je bilo glupo, ali umete uvek da date neki smešan apologetski doprinos. The show must go on

  12. Uradila sam to brzo i bezbolno.

  13. Jesi, jesi...;) Pročešljaj malo radove svojih kolega...;)

  14. Ja jedino da ih bijem usranom motkom, drugačije ne znam kako. :))

  15. Saglasan, neki se pogubiše pod teretom slave...;)

  16. Како се овде уопште препознаје нечији дупли налог?

  17. ajoj kako mi je ovo komično.
    (da ne bude zabune, ovoo je upućno shivi i iskusnom interpretato-u)

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.