Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Astrozece, sve je psiholoski, ako se ponasas isto kao stari profil, koristis iste reci, smajlije, na isti nacin reagujes na provokacije, hejtujes i lajkujes iste ljude, ili nedaj boze kazes nekom od starih drugova da ti je to novi nalog- najebo si.

  2. Астрозец, по ИП адреси и путем других метода које модератори користе - али то не могу да ти одам.

  3. Ја сам овде гарантовано нови. Ал' хвала на одговору.

  4. Контам, само модератори могу да виде туђу ИП адресу (тј. мејл на који нам је админ послао линк за регистрацију)?

  5. Uglavnom gledamo u pasulj i pirinač i eventualno zvezde. IP nam ne znači mnogo, to je samo formalno.

  6. Surovi, ne sumnjam da sam ostao neshvaćen s tvoje strane(nisam slučajno jedinu konkretnu"moderatorsku definiciju" posvetio tebi....;)))

  7. ee, ja imam dupli profil, pobrisite me :D banujte me, sta god...
    hajde vise, citav dan cekam...

  8. iskusni, ovo mi je još komičnije :)

  9. Moracete da uvedete "Banovan- na sopstveni zahtev"

  10. Znate šta? Požalio bih se sad na prevaru, no čemu sve to? Nema smisla.

  11. sto zatvoriste temu tucanje , to jest Jebanje?

  12. Surovi, jesi tu?

    Ajd kad te ima, molim te kaži mi ako se sećaš gde si napisao (mada što bi se i sećao) ono za Hulahop govno? Ne mogu da ga nađem, pretraga foruma nije baš kako treba...a uvek se slatko nasmejem kad se setim toga. Trebalo bi u FAQ da ga stavite...

    Ako se pa ne setiš, nema veze...

  13. http://vukajlija.com/forum/teme/3409
    možete li da otključate ovu temu i da vratite naslov jebanje, kako je i bio i da nam kažete čemu ključ?
    i jel to ne sme više da se pišu bezobrazne reči ? :(

  14. Nisam ja zakljucao al vidim da se niste drzali teme. Verovatno niste pisali dovoljno bezobrazne reci. Jedini deo tela koji ste pomenuli je bila kicma.

  15. Ispravka, vidim da si ti napisala "kurac". Pu sramoto, sad se zacrveneh :)

  16. ajde, vratite naziv jebanje, a ne jezvezdicaanje, ja ne razumem:(
    i obećavamo, potrudićemo se da što više psujemo:)
    šalim se, ajd otključajte je stvarno, bilo je dobro zezanje na temi

  17. da li moderator moze da vidi ko definise pre nego sto da plus?

  18. Nigga, može svako da vidi... ako zna i ako ga ne mrzi da gleda :)

  19. Ja, npr, uvek opalim minus predrazinju jer vidim da je on :).

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.