Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. blek, ajd otključaj ti ono jebanje, moram da odgovorim mrmunu nešto:))

  2. Izvol'te, jebači i jebačice :).

  3. ZASTO MI JE SAD OBRISAN POSTER BRE?!!

  4. a da ja zaboravio sam... samo treba da u jednom prozoru bude ulogovan a drugom da ne bude... fala predrazinjo.

  5. hvala ti, divan si
    imaš u moju kafanu piće:))

  6. Блек је хтео да вам каже : "Јебите се!" :)

  7. Зашто ми је обрисан постер?!

  8. dogovorite se preko fejsa pa turite... aj zdravo

  9. Не знам, нисам био присутан кад је пало то напушавање, тако да не знам о чему причаш. А ово за претраго цтрл+у, то је одговор на твоје питање с претходне странице, мада не знам да ико то практикује...

  10. Muka koja babi najteže padne dok je siluju
    Ne mogu da verujem da ste je obrisali kao eksplicitno vredjanje..Da ste makar napisali plagijat ili nekvalitetno. Sad nemam ni jednu u minusu, moraće neki Cak Noris da padne :]

  11. Ма, дугме за експлицитно вређање и плагијат су једно до другог, па зато. Промаши човек. :)

  12. @patofnjar...
    Batali, inace, moz' se desi da ti ispunim zelju.
    Al ja banujem nedelju dana min.

  13. Hejtuju me upravo, možete li srediti to?

  14. Не видим да те хејтују.

  15. ni ja, sad sam gledao.

  16. A verujem da ste videli da mi je zviznuo 7-8 minusa? Pa dajte! :) Nemam ja toliko loše definicije da to opravdaju :D

  17. 7-8 минуса нити је хејт, нити је вредно цимања.

    Неко је прошле недеље попио бан зато што је цимао модераторе да му нађу хејтера, а попио је 5 минуса. ;)

    Тако да... Оно.

  18. Ok, možda nije hejter al' je zato podlac.
    A vi radite svoj posao.
    :)

  19. Ни ја ич не волим те подлаце. :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.