Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Dobićeš ćorak umesto odgovora...

  2. Ispališe me izgleda. :)

  3. Blokiralo mi je dodavanje definicija, ispisao sam samo tri u zadnjih dvadeset i cetiri casa, a konto mi je sada nula..

  4. Po 20 put pitam!!!
    Pitao sam na 2. strani sad je 6.!!
    Modovi me stavili na ignore :-)
    Sto mi je obrisan posteR?*Sto nije motika mod?

  5. To što nije motika mod smo odgovorili već 116 puta, al' aj još jednom - nebitno, interni razlozi.
    Za poster ne znam, moraš da sačekaš onog ko ga je obrisao (i usput dodaš koji je poster u pitanju).

  6. Капитано , имам тај постер у компу , могу да ти дам ако хоћеш.

  7. Shivo ti mene zajebavas :) Obrni stranu :) Vec si me pitala i napisao sam ti.A ti peki ne treba meni poster,imam i ja..niti mi trebaju poeni(mnogo)...samo me zanima cemu brisanje postera sa 2. strane ..znaci napravljen pre 3 meseca pa obrisan...moracu izgleda da idem redom....mod po mod..

  8. Ок , ја само хтео да помогнем ако ти треба доказни материјал :)

  9. Како то да неке дефинције на гробљу имају далеко мање гласова него раније?

    http://vukajlija.com/bag-na-vukajliji/111465

    Ова Келтова дефиниција је имала бар 300 плуса пре овог новог гробља...

  10. E zaturio sam je negde :) Daj ti dokazni materijal za svaki slucaj...

  11. Имам бар једно 50 дефиниција које сам написао и одмах обрисао чисто да их не заборавим, па да их касније постујем у дорађеном издању. Да ли је стварно неопходно да и оне буду урачунате и постоји ли могућност да се то избегне?

  12. Einsteine :) Po 21312 put ovo je privremeno i nece se racunati ubuduce :P

  13. Готово све моје дефиниције са гробља сада имају мање поена него у тренутку брисања, идући редом најчешћи скор је 11:1 и томе слично. У чему је фора?
    Узгред можете ли да ми вратите ову дефиницију?

  14. @Einstein:

    Alo, bre! To je samo privremeno rešenje, umeš li ti da čitaš? :)

  15. @Virus
    Ne može, jbga.

  16. Људи извињавам се што сам глуп , обришите ми ово кад ми неко одговори , али како сам разумео , Каизен ће вратити популарност и број дефиниција као што је било раније кад заврши ово са новим гробљем? Значи смањиће ми овај број од 130 дефиниција на 105 , како и треба?

  17. Може ли неки алфа модератор да ми обрише све ПВТ-ове, у случају да не може, овом приликом молим администратора Кајзена да то учини!

    Захвалан члан

  18. Ljižanine, ne može. :) Zamoli drugu polovinu da obriše svoje postove, ti briši svoje, jedino tako.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.