Izbori u SAD-u 2024.

  1. Nebojša Glogovac disagrees.

  2. hahah uuu jak ti primer a de je subasic sto odveo rvate u finale a o tesli da ne pricam

  3. istripovo sam ovo za subasica samo mu je caca srb nista vise jovo sinu dao ime daniel lolo

  4. а добро бака прасе.
    ено зеленски окачио на ИГ састанак са вучелом као хвала на помоћи у рату против русије хахаххахахахахахаахах

  5. uticaj mondijalizma i komunizma bukv necu detetu srpsko ime daj nesto mOdeRno bilo bi do jaja da je sinu dao ime miladin da brani za kroasane

  6. uuu video sam danas ovo za zahvalu kokainskog vuceli ima putina molimo za milost do kraja zbog prvo i drugosrba

  7. има путинов гас да поскупи и одоше немци и французи у бангладеш и остадосмо сви без посла :((

  8. ohh noooo danas sutra mogu nam ubace vize neka ugasi cvetlo ko je bio u diznilendu

  9. danas kacam bio kratko na reditu kacam otvaro neki link o drkanju na babu vido temu sa naslovom evo litijum za ovo ste glasali kao to je tako islo sns sklopio saveze 1/1 sa jevropom

    lobotomija bukv

  10. тое та демократија де 3м људи изађе да гласа од тога 1.5м гласа за снс од тога 800к сендвичари остало пензоси и симпатизери и ето укопа нас 1/4 ретардиране нације

  11. Realno i pored svih informera kurira pinka i svega, ovo je kod nas ipak nemoguće, da pozivaš ljude na nasilje i ubistvo

    https://www.youtube.com/watch?v=eGA_QYPj8Jk

    ala se skrljalo to društvo tamo, nestvarno.

  12. Da evo i velikogurski lepo objasnijo jedino sto malo iritantno objasnjava decko

    https://youtu.be/5S49ZsknOCo?si=D_VQ23bzYJ-Wj7O1

  13. Velegurski hahah on i dalje postoji, kad će lanci opet da dobiju na težini?

  14. погледајте распалу мадону и дрогираног депа како сикћу хахах укинуо им ономад адренохром трамп па се тресу гаће
    нема шта пиони дубоке државе раде пуном паром

  15. E ako Hulk Hogan za Trampa onda sam i ja

  16. И за трампа и његово ново обезбеђење хехе

  17. lolo zivela konzervativna jamerika

  18. Jebeni Tramp dominira američku polltiku 12 punih godina, samo da nam poživi precednik i kuj ga glasa.

"U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti"

Padmé_Naberrie | 11. Maj 2011.