Prijava

Bliže se najvažniji svetski izbori. Da li je 2024 Trampova godina, vreme kada će naš riđi mesija ponovo zasesti na tron kao vladar slobodnog sveta?

Konkurencija bi mogla biti žestoka, jer je kandidaturu najavio i Joe Exotic, poznatiji kao Tiger King. Činjenica da je u ćuzi ga ne sprečava u tome. Ima i slogan - Make America Exotic Again.

Kanye ili Ye bi isto mogao oprobati sreću opet, što bi moglo upropastiti čvrste veze američkog življa sa obećanim narodom.

Ko je vaš favorit?

ne znam, nekako me opasno boli jajo za ameriku i treba i sviju vas isto da boli jajo za njih.

Oće opet trista miliona ljudi da se vata za gušu oko dvojice staraca sa jednom nogom u grobu?

mnogi ljudi van esadea su se ufurali na amere i onda se sve te razne kulture uništavaju da bi se svi proamerikanizovali i sad kao njih nešto muče američki problemi kao što su republikanci/demokrati, blm pokret, strah reči NIGGER, ili ne do ti bog da kažeš nešto protiv trandži ili "nebinarnih" "ljudi", odmah te kencelaju, sve dok se masturbira na japanske crtane.

Ko nas jebe kad mi ne znamo, bilo bi prelijepo da se neka dva Amerikanca raspravljaju o srpskoj politici, pa jedan kaze drugome "what does the sandwich taste like, bot?"

"Did you get mustard with that hot dog?"

Osim egzotičnih kandidata, ko još ima šanse?

Koga boli kurac kada se njihova vanjska politika ne menja ni zeru ko god pobedio. I dalje smo bad genocidal Serbs.

Idemo opet razbijanje duboke drzave
Q

pa treba malo i da nas boli kurac jer sve na svijetu diktiraju, ali opet što kaže sale predsednik je nebitan lik skroz kad židovi upravljaju spoljnom politikom

jer sve na svijetu diktiraju

tetralol

Nije to vise tako Kenzo, ali i dalje su number 1

Vrlo dobar (mada depra je pomalo), ako neko ima sat vremena života da posveti američkoj sirotinji. Meni najfascinantnije kako su svi, ali bukvalno svi predebeli.

Brate kakva scena na 33:30, ono, jebote.

Nije to sirotilja ako su masni i debeli

Džank fud je tamo, u principu, ubedljivo najjeftinija hrana, nikakvo čudo. Sirotinja se ugl. hrani hlebom i krompirom, ne goje piletina i riba već paštete, salame, makarone...Najjeftinije goji najviše.

Bice mr Beast predsednik nekad, ubedjen sam