Mišljenje o Zozu

  1. Kakvo je vaše mišljenje o Zozu i šta mislite kakav je on čovek?

  2. Zozo na kurcu se voz'o

  3. Haha eto Care da ga brani

  4. Hahahah sad ce svaki cas, sa dezurnim lololo

  5. Bice opet “hotuli oterali zozu, a dobar je bio” haha

  6. Aj ne serte zozo ima 13 defki, vise od mesnog btw

  7. I od smoklje i ko zna koga jos mrzi me prebrojavam sada

  8. Covek vido krindz koji se vrti ovde zadnje vreme pa resio da pokusa, ni sliku na profilu nema jbt

    Citao sam mu defke sve su true

  9. Što mene nisi branio ovako vatreno kad me napušavali gamby i stratimir u procesu inicijacije.
    Nepravedno.

  10. Eto vidis jbg da je potrebna ruka pomoci u moru hotula

    Sry tubsoare, nisam bio tu

  11. u procesu inicijacije.

    Hahaha Vukajlija trve secret society
    Vukilluminajlijati

  12. Eto vidis jbg da je potrebna ruka pomoci u moru hotula

    Skrivena ruka bratstva Vukajlilluminata

  13. Dobar je Zozo i zbori istinu, ajde gledajte pa oterajte i ovo malo Zoza sto imamo na sajtu

  14. зозо 13 дефки сјајан скор са -32 хахах

  15. Dobar je Zozo i zbori istinu, ajde gledajte pa oterajte i ovo malo Zoza sto imamo na sajtu

    lol ne može, plagijat, Zoz ubačen

  16. Idem da bacim lajk bratu zozou cuj defke u minusu

  17. ja ću ih izminusiram onda odma ne sekiraj se

  18. Pasti brate dobiti hate na SVE DEFKE

  19. Aj napravimo lanac plusminusovanja da vidimo koji će biti skor na kraju pa onda svako nek kaže kako je glaso. Da vidimo može li Zozo da ode u pozitivan skor ili je Zozo RIP Bozo

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.