Prijava

Videh ameri objavili spisak, pa da imamo gde da razglabamo dok ne ispušimo u četvrtfinalu

Svetsko prvenstvo u košarci (2023 FIBA Basketball World Cup) biće održano u Japanu, Indoneziji i na Filipinima od 25. avgusta do 10. septembra 2023.

Grupe:

A: Filipini, Italija, Dominikanska Republika, Angola

B: Srbija, Portoriko, Kina, Južni Sudan

C: SAD, Grčka, Novi Zeland, Jordan

D: Litvanija, Crna Gora, Meksiko, Egipat

E: Japan, Australija, Nemačka, Finska

F: Slovenija, Venecuela, Gruzija, Zelenortska Ostrva

G: Španija, Brazil, Iran, Obala Slonovače

H: Kanada, Francuska, Letonija, Liban

Južni Sudan me brine…

Paolo Bankero (Orlando)
Mikel Bridžis (Bruklin Nets)
Džejlen Branson (Njujork Niks)
Entoni Edvards (Minesota)
Tajris Haliburton (Indijana)
Brendon Ingram (Nju Orleans)
Džeren Džekson (Memfis)
Kem Džonson (Bruklin)
Voker Kesler (Juta)
Bobi Portis (Milvoki)
Ostin Rivs (Lejkersi)

Evo ih ameri, nisu one vrh zvezde al dobra ekipica.

NZ grupa laganica. Jedino me Džordan uznemirava.

Konjušaru nemoj da nisi igrao

Što Ameri ne igraju s onim zvezdama nego s nekom drugom postavom, pitanje za smoklju i slicne kosarkaske znalce

Mislim da se lože samo na olkmpijske igre.

ali ovo kurčenje sa otimanjem Bankera italijanima, pa majke vam ga nabijem imate igrača za osam reprezentacija i vi ste se baš za njega uvatili a dečko baš nameravao da pojača žabare

drugom postavom

*petom

Najlakse mi je da budem tradicionalni srpski domaćin, izvadim sad peglanu pirotsku, malo kajmaka, rakiju, i uskliknem "dosta je podela, reprezentacija je ovo nas sviju" i pritom prdnem. Ali previše sam se emotivno uložio u jedan klub (makar taj klub bio laž, što kažu u Žici, we fight on that lie), tako da ne mogu da navijam ni za jednu ekipu gde igraju Petrušev, Nedović, Kalinić, Kuridža, Dobrić, Davidovac... Biće i grobara u toj ekipi naravno, ali ipak ih više volim u crno-belom. Sanjao sam nekad da će Bogdan podići taj pehar, ali sva je prilika da se to neće nikada desiti, nije važno, dao je dovoljno. Ako Joka igra, treba ispoštovati makar gledanjem te nakaradne reprezentacije, bez navijanja, jer se čovek iscimao da igra još i to, i transcedira i klubaštvo i to što je bio na inauguraciji Vučića, transcedentan je u svakom pogledu.

Reprezentativna košarka je REALNO SAD, buljetina, jer zadnjih 20 godina ne igraju najjači igrači jer ih zanima nešto drugo. Ispravite me ako grešim ali košarka je jedini sport gde je to slučaj. Plus filipini=bulja termini.

Da, gledaću opet repku ako dovedemo Amera. To je znak da neko u Savezu ipak ima pola testisa.

Osvaja Španija, duh.

Slovenija i Srbija finale.

Dončić na spisku za Sloveniju naravno.
Što nisam Slovenac jebem ti život.

vala ne znam šta da je u pitanju nikad neću izgovoriti riječi "e što nisam slovenac"

Kakva je Španija? Slukas ne igra, a ni Janis vrv, kontam da su Grci baš u žalosti. Ni Vamba Njamba za Francuze. Ako Jokić ne ode (ići će), realno, sem Dončića i možda još 2-3 igrača nema zvezda nikakvih, preslabo prvenstvo. Sad treba da idemo da uzmemo to zlato.

Ako uzmemo zlato u toj "slaboj" konkurenciji, ima svi da seru, kao lako je tako.

Kakvo zlato koje ste vi droge pušili? Konjušar neće da igra, pretpostavljam ni ostala embiej govna, igraće nam rendom Petruševi i Marinkovići, sve iznad druge grupne faze kolosalan uspeh.

КОШАРКА НЕБИТАН СПОРТ
само дасе упишем извините љубитељи кошарке