Prijava

Kakvo zlato koje ste vi droge pušili? Konjušar neće da igra, pretpostavljam ni ostala embiej govna, igraće nam rendom Petruševi i Marinkovići, sve iznad druge grupne faze kolosalan uspeh.

bar uvek mozete da se pozovete na zlato koje je osvojila juga 70-neke xdd

a vi ne možete ni na šta xdddd

bar ste se plasirali na ovo prvenstvo za razliku od ujaka

Pa jeste nebitan, to što se mi pretvaramo da je 2004. i da stvari stoje relativno ok je druga stvar.

- vaterpolo je propao
- u košarci nas realno nema nigde
- u fudbalu nas odavno nema nigde
- odbojci
- rukometu...

jedino gde još nešto kao uspevamo da napravimo su individualni uspesi. Košarku smo na putu da baš slupamo sa ovim što rade zvezda i paća zadnjih par godina. Sad je slabo prvenstvo skroz i trebalo bi to iskoristiti, videti sa Vasom, Jovićem itd da se pojave i odrade to za represtaciju najbolje što mogu. Jer sledi pad, nema šta da se lažemo, sistematično smo sve ujebali na svaki mogući način.

Mislim da se ne lažemo - jebe mi se baš. Sahranili smo ovu zemlu i društvo na svakom polju, i jebe nam se baš za to očigledno. Sad kao treba da se radujemo nekakvim sportskim uspesima. C. Zgadilo mi se posle onog u Kini, kad je stoka krenula da se ispišava po igračima kao da su dužni da svaki put osvoje nekakvu medalju. Realno, draže bi mi 100 puta bilo da ovi momci što su u NBA nešto naprave od sebe, nego da uzmemo srebro na nekakvom prvenstvu. Jebo to, to je odavno postala radost za boraniju.

To što u ovoj dolini plača košarka nezaustavljivo srlja u nepovrat to me mnogo boli patka za to.
Ja ima da je gledam i kad budemo u rangu belorusije i luksemburga.
Mešaš subjektivnu bitnost i objektivno stanje.

a vi ne možete ni na šta xdddd

pa i ne zelimo op

pa kad ste nebitne vezare i izrodi opalac

Dobri su Srbi u sportu tu nema priče samo se previše ložite i onda kada popušite djeluje je 10x gore nego što jeste.

7 miliona ljudi daju najboljeg kosarkasa i tenisera, nije mala stvar. A uspjehe što ste ćapili od juge, to vam ne uračunavamo iako ste dobrim dijelom zaslužni.

To što vi ne uračunavate nije bitno, bitno je šta svjetska zajednica kome uračunava pozz.

Uracunava se nama jer su se oni otcepili,pa sto ste se otcepili majmuni

skauzer jebem te usta ti kao nisi srbin

alo irvasi bez vredjanja xd a ne mogu se tako izjasniti iako sam veci deo zivota proveo u srb, ne ide, ne idee

pa kako srbin on je liverpuljanin XDD

a iz kog si plemena bas ne pitah te onaj put

Liverpulogorac xd

Ja ubedjen da si me pitao, starinom katunjanin (cevo) a novinom flegma primorac ooj

možda sam i zaboravio dementan sam postao ostaralo se
dobro ajde ti i možeš da kažeš da si crnogorac ali šta to znači je drugo pitanje

ostaralo se dobro

ili kako neki autori kazu osralo se dobro