Prijava

Ček, zar nije sigirica da Jokić igra.

Ono, bio bi baš retard svakako da u godini gde je uzeo prsten, mvp finala ne proba da kompletira sa svetskom titulom. A nije da nismo jedjinod favorita realno.

Jebes repku bez tea

Šej Gildžes-Aleksander, Ar Džej Beret, Džamal Marej, Kajl Aleksander, Nikel Aleksander-Voker, Tre Bel-Hejns, Ošea Briset, Dilon Bruks, Lugenc Dort, Zek Edej, Melvin Eđim, Kori Džozef, Keli Olinik, Kevin Pangos, Dvajt Pauel, Kasijus Robertson, Fil Skrab, Tomas Skrab.

Kanada ovako na papiru lagano jači sastav nego amerika, slabi su na centru samo šteta što nama konjušar neće da igra pa će tu slabost u eventualnom duelu morati da iskoristi rendom Petrušev.

pazi kad kanada osvoji

Želim što više cigana u repki, što nekadašnjih, što sadašnjih, prvo da me ne potera neki djavo da gledam prvenstvo, drugo, da se što više umore i pokrše.

će gledaš pa će pevaš

Lose sam se izrazio, gledaću, ali ću da navijam za neku dopadljivu reprezentaciju, nisam odlucio jos za koga. Kanada je po imenima simpaticna, ali je Kanada, dosadni su. Možda Slovenija, videćemo, Španija...

Dodji na čet nemoj biti majmun depresivni

Španija? Dopadljiva? Sa Ljuljom i Rudijem opet na spisku? Nemoj to da radiš.

Ajde na čet zap, nemoj biti pička.

I kad će Pešić izbaci spisak više, bem ga u usta senilna.

Oće da čeka ponoć jebem ga usta dementna
lekove nije popio

vrse pritisak na jokica, ne mogu objave spisak bez njega vucic plete prste upravo to je za spas nacije

Sve u svemu, bojkot reprezentacije ove godine. Previše Cigana, previše Miškovih igrača, previše sns-a.

Moj plan za spas reprezentacije (preduslov svih preduslova je odlazak sns sa vlasti)
- Moliti Milojevića da se obaveže na nekoliko godina kao selektor.
- graditi tim oko jokića u prajmu (imamo jos samo par godina)
- stranci na pozicijama gde smo tanki ili imamo povrede

To u kombinaciji sa gašenjem FMP-a i zatvorskom kaznom za Čovića, na domaćem planu (pritom mislim na bilo koji fmp 1 ili 2, samo da ne budu 2 tima istog vlasnika, gde jedan tim kreće svaku sezonu s 2:0 ,zovite se kako hoćete) uz istupanje is ABA lige sa stvaranjem jake domaće... pa po cenu da ta liga inicijalno ne vodi u EL. nisu iz evrolige glupi da se odreknu zvezde ili partizana, zbog broja navijača, loženja...

Bukvalno, mene, tutubana, da stavite na čelo saveza al da mi se daju odrešene ruke, za 5 godina smo opet vrh. Toliko su očigledni potezi koji treba da se rade, koji nisu čak ni toliko politički pipavi, pride je košarka isto sport gde nema toliko para, nema nesto sad previse prostora za ugradjivanje od strane sns bumbara... ne kapiram kako ne mozemo da napravimo respektabilan savez