Prijava

Тема је посвећена добробити добродошлих многобројних новајлија на овом сајту, да их припреми за живот. Не бојте се децо, то је нормално...
(За почетак из ,,Забавника", иначе све строго из личног искуства).
Домаћа производња:
Један тинејџер је имао на пецању лош обичај да забаци удицу скроз иза себе, како би из залета домашио што даље од обале. Говорили су му и говорили, али он је терао своје, док једног дана није удицом проденуо очни капак рођеном оцу! Човек стао иза свог сина, гледа, мисли се, види ово лети према њему, ништа не предузима... Наравно, више није било пецања за тај дан, отишли су право у најближу амбуланту, можда боље код лимара...

нови чланови?

Ode bob rok, dodje Ejdus, ode Ejdus, dodje Srpski Del Boj, ode Srpski Del Boj, dodje Irelevant, ode Irelevant, dodje sad ovo, jebem ti zivot uvijek neki daun mora da dezura ovde, nikad na zelenu granu

"Дете треба да учи у школи."
- Тика Шпиц из села Стајковце

627
нови чланови?

Нових чланова: 159 за последњих месец дана. Мада можда није ни ажурирано како треба.

Mali Mujo
Ode bob rok, dodje Ejdus, ode Ejdus, dodje Srpski Del Boj, ode Srpski Del Boj, dodje Irelevant, ode Irelevant, dodje sad ovo, jebem ti zivot uvijek neki daun mora da dezura ovde, nikad na zelenu granu

kamenofil
Sve dublje i dublje u mulj u mulj

Како каже песма, »svatko mora imat nekog«... Па и The Prof. своје Ass.

mesni narezak
spem foruma, ban.

Jедноставно ме бојкотујте, непоправљива сам. О коцкању, обожавању паса, разврату, опијању... тврдим и даље све најгоре и још горе. Бојкот је најтежа казна, али мени овде највише одговара. Вама такође: не морате остављати коментаре који откривају слабу циркулацију услед штетних навика. Знам да не разумеш, Профе, питај неког старијег.

Mnogobrojne novajlije na sajtu? Mislis vukovi dupljaci

ako ih ima stvarno dobrodosli nema sta