Prijava

Dakle, na ovoj temi moramo dati što više sočnog materijala jednoj osobi koja može (i vrv hoće) iskoristiti svaki detalj izvan konteksta cele priče, ne bi li dokazala ko smo mi muškarci zapravo. Bilo bi poželjno da svaki vaš post (čitaj: doprinos) bude što više usmeren ka echo chamber mizoginiji, seksualnim odvratnostima i generalno bljuvotinama koje predstavljaju pravu istinu o muškom rodu. Ako vam negde zapne, setite se: Šerijatski stavovi i egzibicije lvl Maestro su peak culture za nas, shodno tome i gledajte da postovi budu u skladu sa ovim svetim načelima.

Šta biste uradili da vas spopadne mlađa devojka i posle nežne noći provedene u njenim vrelim grudima razvijete osećanja prema njoj, iako je vama 26 godina, a njoj još nepunih 15? Ja sam rešio da idem do kraja, pa kud puklo da puklo. Za sada se viđamo potajno i dopisujemo isključivo preko diskorda. Neko može da kaže da sam groomer ali moje srce je izabralo nju i ja ne mogu protiv toga. Btw ima li neko savet za bezbolan klistir, malo joj se pojavljuju ranice oko kolutića i brine je da se to ne upali, za sada samo maže kremu od nevena ali ja mislim da bi detaljna čistka bila odlična prevencija za neku ozbiljnu infekciju?

iako je vama 26 godina, a njoj još nepunih 15?

Nikola kilogram approves this

Najslađe je piče kad mu dlaka niče

Još je slađe piče što se jedva miče

Sve sto puzi, moze da se guzi

Ako jede velikom kašikom, to je velika cura

Jebem ja to odma čim može dosegne prekidač

Zove ga "tatina batina" :3

Inace znate kako domace feminstkinje uvijek njiste kako smo primitivna sredina gde se zene ubijaju kao dobar dan? Naravno, i to je gomila govana

https://worldpopulationreview.com/country-rankings/femicide-rates-by-country

Poremecena Srbija LOL ima 0.6 na 100k

dok npr

Svajcarski celtovi i noobovi imaju 0.7, kao i Britanija, Francuska, SveCka i Australija, Svaba, u usta ga jebem, ima 0.9 kao i Kanada, u Austriji i Finskoj je 1, dok Amerikanci imaju cak 2.2 itd itd

To je samo 'civilizovan' svijet, ima i daleko gorih

Nismo svjetski sampioni, ali smo otprilike bolji od 75% svijeta po tom pitanju, isto vazi i za Hrvatsku, Bosnu i CG. Rumuni i Bugari vec kvare prosjek. Dobro i siptari, al to se ne racuna, oni jebu koze, njima zene i onako ne trebaju

Dakle ne maltretiramo ih dovoljno?

Ja smatram da nije fer sto ja i kolegenica imamo istu platu.

Na kraju krajeva, ja imam veći mozak, jer sam muškarac.

Ali ne farbaš jaja karminom tri puta nedeljno Zapato.

Zamisli imaš istu platu kao Cara, a ona svaki mesec krvari iz pičke sedam dana u komadu i ne može raditi. Nije fer.

Nek krvari u svoja četiri zida.

Dojenje u javnosti?

Ja toj ne podrzavam.

Osim ako kurac doje xexexexe

Poremecena Srbija LOL ima 0.6 na 100k

Lažu dušmani, zar ne vidite jasnu agendu da nas kroz statistiku predstavljaju kao slabiće i neautoritativnu naciju koja ne zna šta je čvrsta ruka i u čijim se kućama ne zna ko kosi, a ko vodu nosi. Prave cifre moraju biti makar iznad američkih, dakle > 2.4
Ovo je još jedna od pakosnih metoda obrnute psihologije kojom femi NWO gradi strukturu svesti i javnog mnjenja u kojoj će pridobiti naše mlade junoše i privoleti ih da leti na 30 stepeni nose majice kroz usijani gradski asfalt i da se kupaju više od triput nedeljno, time uništavajući biom kožnih sekreta koji se stvara pažljivom fermentacijom znoja i testosterona i treba mu 48 sati da sazri. Ovo je jako bitno za normalnu funkciju mozga muškaraca koji je, kao što dr. Zapata kaže, veći od ženskog i zato više stimulansa (i znanja, memorije, inspiracije) prima u sebe. Jedna od groznih metoda koje nam femi govna nameću je dezodorans prepun aluminijuma i drugih otrova i blokatora koji između ostalog dužim eksponiranjem sprečavaju i dotok krvi u penis! Wake up sheep!

Based gigachad vrhovni sud u Americi ukinuo ustavom garantovano pravo na abortus, sad kurvetine kmece jer moraju da koriste kontracepciju ili ne daj boze prestanu skakati po kurcu 24/7

Treba i kod nas zabraniti, podrazumijeva se