Prijava

nek odrade throatpie umesto creampie
eto i to sam im rešio

Gledao sam u knjigama, početak sunovrata ove zemlje poklapa se otprilike sa pojavom da žene imaju pravo glasa. Sve kreće nizbrdo strminom. Tito je to na vreme skontao, zato je vlast preuzeo na silu, na ključnim pozicijama sedeli su muškarci, Jovanka je služila za ukras i sve je funkcionisalo. Čim je žena (čitaj Mira) krenula da se meša u politiku, a narod, a samim tim i žene, krenule nešto da odlučuju, otišlo sve u kurac u roku od odma i raspalo se u krvoproliću. Žene naravno nisu išle na front da ginu, nisu toliko ravnopravne.

Zene sa aknama izopstiti iz drustva. Debele isto

Ви мизогини говнари сте само љубоморни што су наше даме супериорни пол. Кад би жене владале не би било ратова. Ево и доказа https://youtu.be/brABsQv1Ig0

Žene sa štakama, kolicima…. odvratno hahahah

Ja mnogo volim singl ženi od 30-ak godina da uskliknem AU PA KAD ĆE RAĐAŠ SIVA PTICO, CRNA KUKAVICE

Broj seksualnih partnera i te kako utice na vrijednost zene, oduvijek je tako bilo, i nema sile na svijetu koja to moze promijeniti

Ključ koji otvara sve brave je dobar ključ, ali brava koja puši kurac svima je loša brava

I sjedim ti ja tako izvaljen na fatelji kao rahitis da imam i gladim svoju crnu bradu. Gledam kroz prozor, vidim infrastrukturu, vidim pustinju. Skoro pedeset stepeni ljutih vani. Erkondišn tuče, more se dihat. Pognem glavu, pogledam sebi u krilo. Odmah se prisjetim zašto sam gledao kroz prozor. Lakše mi je bilo. Na krilu hrpa računa, tolika hrpa da ni sa svojom saudijskom platom isplatiti ne mogu. Skroman život vodim po Islamu. Ali ona četiri šejtana mi svaki rijal, ma šta rijal, svaki halalah iz novčanika isisaše. Zatvorim oči, duboko udahnem, pa izdahnem. Otvorim ih opet. Znam šta mi je činiti. Namjestim kefiju na glavi i ustanem, uputim se ka kuhinji svojih skromnih 120 kvadrata. Sve četiri šejtana tamo. Mora se prehraniti familija od dvadesetero. Ali kako će se prehraniti kada više nemam ni za datule? Ni za jedne pišljive datule, a lično se nikad razbacivao nisam, jedva tri mercedesa u garaži, a aviončić u privatnom hangaru mi malen. Oglasiše se: "Mužiću, večeras u kupovinu." E tada sam puko. Toljagu izvuko' iz sehare i uz bismilu, krenuo sam da degenečim. Degenečio sam đe stignem, po glavi, sisi, guzici, ali ni slučajno da spadne šamija, tbjrb. Dva debela sata su šejtani dobijali šta im sljeduje i kada sam završio, po podu su bili razbacane ko đubre po njivi moga zemljišta što sam kupio u Švici. Kmečale od boli. Najradije bih išćero ove šejtane iz kuće, ali ipak su mi supruge. Ali to bahaćenje je prosto neprihvatljivo. Tada sam riješio da pokažem i svojim sinčinama kako se treba postupati sa ženturačama. Moro sam izvest svoje ćerke na pravi put toljagom i pokazati sinovima kako se to radi. Utrošio sam još dva-tri sata u mlaćenje ženskih plodova svojih rebara i na kraju sam hina sve izveo na pravi put. Jes da sada imam duplo manje ćerki nego što sam imao ranije, ali bitno je da mi sada sinčine znaju kako se ispravno treba postupati sa šejtanima ženskim, da ne završe kao što sam ja, kokuz, rijala za kefije nemam zbog žena.

je l se još nekom povraća od one reklame za Dove sa debelim crnkinjama koje pokazuju dlakave pazuhe

Ženski sport nije tako zanimljiv za gledanje kao muški.

Osim ženske odbojke, ofc

i ženska atletika je ok

Vratiti serijatski zakon i sejatansku kulturu u Srbistanu pod hitno, vidjite li vi grdni da niko nidje ne jabava vise nikog. Manite mi se sa to pederisanje o nekim pravima, ljudskostima, miru i postovanju. Vratite Titioja gospodo, kloniranjem! Treba nam jak autoritet, jaka domacinaska ruka da pokaze poganim zenama i ostalim zmijama dje im je mjesto! Po mogucstvu sam crni djavo bi bilo najbolje da to odradi. Nijeste normalni djeco, djed junacina od starina postovan od svijuh plemena i domacina, bi vam se sramotio da je ziv...

Stvarno ćemo samonovati peza ako nastavimo ovako

Pezose poredaj pogane žene Srbije (bez Kosova) i iznabadaj ih pesnicama u pičke