Prijava

Sad sam uzeo kašiku nutele nakon dosta vremena. Hriste kako je ovo govno preterano slatko.

da se ja malo oserem usta ovim veganima pa da vide kako bolje okusi naspram samog povrća

"Leševima bolesnih i mrtvih životinja" hahahahahahaha, kakav degenerik

Sad sam uzeo kašiku nutele nakon dosta vremena. Hriste kako je ovo govno preterano slatko.

Haha, sećam se devedesetih je cipiripi u jednom trenutku bio brašnast. Kao da su u svaki metali po 40% brašna. Ja sam ga bez leba jeo

Bio je mastan prst ulja na vrhu tegle i tvrd do jaja, to namazati na leba cela kriska se raspadne. Msm da pamtim i te brasnaste serije

Inace miroljub top objasnio bombone od svinje i uginulog pacova. Beste od svinjetine ako boga znate

Uuuu al zato bajo moj kada je dosao fineti iz turske bilo mama mia

Leševima MRTVIH i bolesnih životinja. Pa hajde mi nađi leš žive životinje? Živa životinja ima telo, a ŽIVO telo nije leš! Eh Miroljube...

Naguravao bih vam koprive kurcom u dupe

Koprive su izvor proteina

Jelo bez povrća ko pička bez mirisa - deprimirajuće

Prasetina - samo sa ražnja, inače uglavnom krš
Pile, ćure - posno
Tele, june - valja
Janje, jare - top tier

U pravu je plidu za pešter, najbolje sam meso jeo kad mi iz sjenice šalju

Bukv jagnjetina jaretina ko fazon pastrmka, zivi zdravo jbg naravno da valja ne valja se u govnima dobra odakle oces

Sve mogu dizbacim iz izhrane al slaninu teško
Treba jesti živinu i ribu povremeno
A ljudi se čude otkud problemi sa zdravljem a jedu svaki dan suhomesnate i druge mesine koje imaju natrijum nitrit koji je drugi naziv za rak debelog creva