Prijava

hahhah trebali da zadrže tu više je

H C
C

I bite :)

jeste bolja bi bila tema sa embedovanjem.

kako god, ima zastava i grbova, ali i dalje mislim da crna trava sa onim grbom jos piskelizovanim iz pejnta i mistrijom (kom jedino moze onaj americki da prismrdi), i kikinda sa onim "ubo sam se u glavu" koji je jedan od bolesnijih sa sve srculencetom ispod vode i dalje, dele 1. mesto.

al brate crna trava, pogledaj ovo. cak ni dole ovu kao pozadinu nisu nacrtali ravno nego kriva.

remek delo jebeno.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ovo crveno pozadina, to cigla. hahahahahahaha :)

kriv im zid na grbu jebeno

kikincki grb pali turcin glava na granicarevom kikickom nozu > niski grb sa albanskim dvoglavim orlom

cuti brate, ovo vam vijori kao simbol kekende, ubo sam se uglavu pa mi otpala ruka <3...

svuda ima simbolike, ovde je pitanje samo kako je koja realizovana

nis je njah, tvdjava, nisava i vizantijski oro. ovo kao cuva ga stevan sindjelic i konstantin neke vizantije kurci, nije nesto mastovito (kolko god bilo nenormalno) ko vase.

realno bolje da je mrtvi vepar ko kragujevac.

ili ovo
https://en.wikipedia.org/wiki/File:Pirate_Flag.svg

jer cele kula, kapirate. mada je bas long shot da bude tako nesto.

nismo kekenjani nenormalni

Eee celte aj pokazi random turcinu nas grb da vidimo koliko ce da bude smesno. Obj treba imati muda dan danas imati takav grb, izgleda u ovom segmentu jos nije doslo do drustvene korektnosti

Braaate ovaj grb kikinde je najjaci def + cara iz kikinde, treba otici posjetiti tu oblast da vidimo sta je to

koji bre turcin, niste turcina vidli ni preko televizora, sedeli u austrougarskoj i pravili se madjari da ste.

sto se mene tice, ovo se cara ubo uglavu kad probao macem da isece nesto sto nije dimljena slanina.

koji bre turcin, niste turcina vidli ni preko televizora, sed

Dok kikincki lalos nozem turcina boc u glavu celtuli u nišu opipavali turcina rukama