Prijava

Veliki pozdrav od prave raje iz Sarajeva. Drago mi je da vidim naše narode na velikim takmičenjima.
A još mi je draže kada vidim da je Srbija igrala na novom stadionu i kako se pametno ulaže kod vas. Mi ne možemo na žalost da se pohvalimo ovakvim političkim liderima još uvijek.

Sretno!

Velik pozdrav pravoj sarajevskoj raji. Piju li vam vuci sa izvora vodu? Da li vam slavuji pjevaju u zoru?

Pa što nema zvuk majmuni

Ejduse, have you ever heard the tragedy of dr Vuk the unwise?

бан до вечерас квота 2.20 поклон

Sto ban jbt, decko sarajlija doso da cestita rspct vrv je neki pliduuov

Ima zvuk na telefonu maniace ne znam sta su se izdebilisali meimuni

хахах цариша легенда баново овог месног јер вређа новакса штета што је само 1 дан
ма ало болан ак је сарјалија да овај сајт има неки ауторитет баново би све црногорце усташе и бошњаке пошто би они нас тако амин

Zduljba nije jedan od nas, zduljba fejk sarajlija

Zduljba predaj se, reci TKO si

Uh kakav li je taj bazudlj covek u rl ne smem ni da zamislim. Vrv teska ubazda od coveka ko jokara iq 70 umislio da je trol

Vuzi vormanger, zbog takvih kao ti i jesmo gde jesmo.

ovih dana mu šaljite samo obrezane.

NEMA BELAJA DOK NE USTANE PRAVA SARAJSKA RAJA VELIKI POZDRAV I ZA MUSLIMANSKO-HRVATSKU FEDERACIJU BOSNE I HERCEGOVINE JA SE ISTO ZALAZEM ZA UNITARNU BOSNU STO SE ONO KAZE JA BIH BIH! POZDRAV I VAMA OD SRBIJANSKE RAJE I SVE NAJBOLJE PRIJATELJI CAST NAM JE BILA VECERATI SA VAMA POZVANI STE I VI KOD NAS

2014-ta zove tebe zove mene

NASI NAJBOLJI PARTIJSKI DRUGOVI SU RODOM IZ TUZLE IZ BIHACA I SVI SU MUSLIMANKSE NARODNOSTI I IZNAD SVEGA JUGOSLAVENI

Aha pa ok

Cocali vrati se brt