Prijava

sale, i to više puta. saćemo.

auuu :) Nisam ni primecivao :) Hvala Luli :)

Nije mi jasno zašto lajkere banujete nprm. ja sam murinju dao oko 30 pluseva jer su mu defke kidale jer to znači da sam lajker ?
----------------------
pa lajker si jedino ako si mu dao 30 pluseva BEZ ČITANJA, dakle u malom vremenskom razmaku tj periodu...ni svako ko da sto minusa nije hejter...

Ja bih molio da se meni proveri pao sam za 10 komada odjednom .
------------
sredio sam.
------------
Hvala.

Ај чекирајте ме, мислим да има један маааали лајкер који ме прати још одвајкад.

hm, ima onih autora što kao samo tebe čitaju, pa nekad sporije a nekada i brže... :/
trenutno mi se ne kopa dalje, a imaš pvt.

Hvala na informaciji i sad znam da ne treba da se brinem za ban .

Mislim da sam imao dvaput brzinska lupanja minusa na poslednje dve definicije, jedna je baš dugačka pa mislim da neće biti teško proveriti. Hvala

Edit Lullaby: ne provjeravamo takve stvari. To nije hejt, nekom se jednostavno nisu svidjele.

Pogledao profil pre 15 min. - #499, pogledam sada - #566. Neko me je žešće rebn'o. Takođe, mislim da sam juče imao i lajk jer sam iznenada napredovao za oko 10-ak pozicija. Molim da neko proveri i odjebe stvari. pozz :)

a da Profe, skinuli smo ti glasove sa duplih naloga.
i još sa dva lajkerska. kontam da je to okej.

Ja nemam dupli nalog a ovo dvoje što ste banovali ( stomatolog, marijamitic ) su mi burazer i devojka. IP je isti jerbo svi živimo zajedno.

Ooooo, pa i švecu ste mi sjebali! Šta me napadoste, koj' moj? Pa, ona jebeno nije u zemlji već skoro 3 nedelje i ona lajk?!

e jbg, mi ne možemo da gatamo ko u kakvim zadrugama živi, imamo samo IP na uvid.
crno na bijelo.
inače ne bi ni postojali dupli nalozi, nego samo članovi porodice, koji svi glasaju sa iste adrese, i to samo za jednog autora:/

Neću previše da serem, L, ( ipak sam na Vuci samo radi dobre zajebancije ) ali ipak mislim da nije fer da tol'ke ljude kaznite i tol'ke bodove skinete. Molim bar da mi odbanujete sestru i devojku - njih sam bezuspešno pokušavao da nagovorim na aktivniji rad na sajtu pa sam na kraju ja ajeb'o :).
Ne znam na kakve zadruge misliš - mi svi imamo različita prezimena :)))

pa i švecu ste mi sjebali!

rekoh ja, zadruga :) ne znam na koga misliš od ovih banutih. ako je ova ariel atom - da, lajkovala je.

ona jebeno nije u zemlji već skoro 3 nedelje

ne znam kakve to veze ima. internet postoji i van srbije valjda.

Molim bar da mi odbanujete sestru i devojku - njih sam bezuspešno pokušavao da nagovorim na aktivniji rad na sajtu pa sam na kraju ja ajeb'o :).

nije problem. ali čovječe, izjasni se ko je ovdej ko. koja dva naloga da odbanujem? nismo se još tbratmili pa da vas sve znam :))

Може ли да се провјери код мене хејт?
Није то нешто, али зајебавају ме на чету, не допуштају ми да објављујем, немам 50 скил поена, све жгадија.

П.С. Ја сам Проф-ов тетак од ујне. ♥

ariel atom ( valjda ) i marijamitic. Dve jadne sirotice, upale u moju mrežu laži, obmana i indoktrinacije :) hvala, L.