Prijava

Oćel bude nekih promena haha

Jel ima neka promlena?

nemam potrebe da izlazim na izbore, moji dobijaju svakako a da se blamiram i prihvatim shemu kako je moj glas jednake vrednosti kao i bilo koji drugi glas ostalih gradjana srbije ne pada mi na pamet.

Tu pricu jos jedino drugosrbijanci nisu provalili zato redovno i gube na svakim izborima od mastermajnda zvanog vucic

Da izbori mogu da promene nešto političari bi ih odavno ukinuli neko reče

Mojne ste kravlje pičke, glasajte.
I kelt cće glasa iz dijaspore imam info iz druge ruke

Bukv pod hitno uvesti kvote na glasove fazon spram polozaja u drustvu

fazon osn ckola 1poen
sss 2booda
vss3boda

i dodatno dodati nove poene spram zaposlenja, broja dece, imovine i sl dodatne poene.

koja logika da dajes glas koji nonsalanto ko po pravilu anulira krezava i copava srbija.

kao vise je pametnih u drustvu pa ce se dese promene, vazi vazi

Kolko zuba u glavu tolko poena po glavi glasača, u obzir dolaze samo prirodni zubi da se razumemo
Pa konačni skor na kraju.
Ps, karijes nek bude 0,5 bambija recimo

bukv trebala bi neka koificijent karta da se napravi kao kinezi sto rade, bukv na celu ti pise evo ti vredis 8/10 glasova, onaj tamo hotul vredi 5/10glasova a oni tamo mejmuni e vidis njih, oni vrede po jedan glas i ima ih najvise

ocas posla bi se sve dovelo u red

sirotinjska spika, cara ubedjen da bi njegov glas vredio vise od 0.5 i to jer djovak lici na njega ne zaboravimo

Zivis u USA, imas slavu i milione i podrzis Vucica, lel, e to je za mene sirotinjska spika

Joj Jokica hahaha blamiras se drug

Verujem da planira da kupi pola vojvodine pa da se ne zajebava oko papira

Sta ce mu vojvodina koj kurac, eno moze pola montane/ajdaha/jute da kupi ako voli pustos

Vučić da dobije na izborima meni je vinvin situacija zbog

- ljudi koji se stvarno upecaju na kosku da je Jokić podržao žvalavog i koje i treba jebati ko male majmune, jer su glupi ko majmuni čim na prvu veruju žvali

- ljudi koji pristaju da glasaju za morona kako bi sačuvali poslove u fabrikama gde ih izrabljuju ko poslednju stoku, jer ništa bolje i ne zaslužuju

- ljudi koji bukvalno plaćaju da bi čitali kurir i informer i kupuju ih u prodavnici, jebote, čovekoliko biće koje je spremno da da bilo kakav novac da bi došlo u posed tog govneta ne može i ne treba da živi život dostojan čoveka

- zbog ljudi koji veruju da se na izborima nešto bira i menja, takvi su najgori ubedljivo

- i zbog samog žvale dakako. Zašto da ne bude više precednik i da uživa u životu? Ko ga more jebe, nek se truje beogradskim smogom ko svi ostali i neka ga stiskaju za jaja sa svih strana, nek ustaje u 6 ujutro da bi se smarao po kojekakvom pinku i hepiju.

Edukacija kao kriterijum ne valja jbg. Svaka budala mož završi neki tamo faks. Na pravnom samo ima 10,000 studenata

Jedini cenzus koji priznajem je klasno-mesno-delatni. Bagra 0.01 glas, srednja klasa 1 glas. Vlasnici privrednih društava 5 glasova + 1 glas za svakog zaposlenog. Krug dvojke dodaje 10 glasova na osnovicu. Advokati sa kancelarijom u Krunskoj 50 glasova (100 ako su išli na master u Berlin) + 1 glas po zaposlenom u kancelariji. Advokatice ne glasaju ni pod razno. Sportisti, studenti, ateisti, umetnici i osvedočeni narkomani strogo ne glasaju. Žene zdecom +20 glasova za svako dete rođeno posle drugog deteta.

Patria potestas

Da ne smaram mnogo, ukratko

ja nešto i ne želim da ovaj moj narod živi bolje. Jebe mi se za njega, jebe mi se za ljude koji neće da rade na sebi, da se obrazuju, usavršavaju, bore protiv manjih i većih neprvdi. Oni klinci kad su izginuli u školi, tad je sve moralo da stane, sve delatnosti - prosvetari, lekari, poštari, poljoprivrednici...Morali su da parališu čitavu zemlju, jer svi imaju decu i ta deca stradavaju. Ali jebe se seljacima, oni su se setili da blokiraju puteve kad njima konkretno nešto nije valjalo. Poštari takođe, jebe im se da podrže recimo te seljake, od kojih neposredno negde i zavise.

Oni kreteni sa KiM dolaze šiptarskim autobusima na jebeni miting, i posle ja treba da saosećam nešto sa njima kad im uzmu tri opštine? Marš bre u pičku materinu. Žao mi dece jedino i ljudi koji su baš skroz bespomoćni. U stvari dece samo, jer i matori su doprineli ovome svako na svoj način.

Ma seljaci su mahom najobičnije seljačine

Jebe im se za sve, može nebo da se otvori kao nad sodomom, dokle god mogu na miru ga pleve i oru i riljaju i pasu i krcaju kuruz, kad dođu izbori imaju organizovan prevoz do najbližeg asfalta i baš im onako zviždi za sve ostalo, jedina jednačina je vektor kretanja iz džepa - u džep

Pa to, zašto ja sad da se trzam što ovaj uvozi mleko iz Poljske i ubogi seljaci ne mogu da žive ko ljudi? Mrš. Ne zanimaju vas tuđe bulje, ne zanima ni mene vaša, jeptese.

јебач пресретач
Edukacija kao kriterijum ne valja jbg. Svaka budala mož završi neki tamo faks. Na pravnom samo ima 10,000 studenata

Ok al prosek vrednosti ljudi sa zavrsenim faksom je ipak ispred proseka ljudi sa sss, koliko toliko nemoj sad da se lazemo. Privatne faksove svakako ne uzimati u obzir.

ofc da ne bude jedini kriterijum al da nosi odredjeni procenat socijalnih bodova, zatim koliko si poreza platio te godine, drustvene aktivnosti i korist bukv neka validna socijalna karta da se formira svi drustveni problemi reseni paraziti oterani u kurac

sta imas ovakvo, baba kurana iz Jazbinovaca izadje na izbore anulira celtaru u milisekundi

baba kuraca imas armiju a celtova na prste dveju ruke