Prijava

Tadic ka i svi Tadici Pivljanin, rodjen u bosni igrom slucaja.

ono mislim jebote stvarno uzas ono ko poslednji ostane nek izdrka u zavesu

Oprosti kabal ako sam te ishjeka u izlaganju

Где је и шта ради Драган Маршићанин?

treba vam Nikola Secerovski reborn

Тадић ко борис тадић хахахахахахха

njegov veliki greh iz mladosti je sto je vaskrsao SPS i rekao zato mora otici u politicki zaborav inace je gospodin

gaga antonijevic podrzao vucka a bjela tukao gagu, da li to znaci da bi bjela tukao i vucka jet to srbia protiv nasilja

eo ovde minimax lepo objasnijo al sad su i glumci upali u intersnu sferu
https://www.facebook.com/watch/?v=289678362118137

хоће ли нам бити боље после избора?

eeee moj padre, bice bolje al onima koi vec sada mogu da plate kvadrat 5-8k eura

Caro, koliko sendvica dobijas na nedeljnoj bazi da siris defetizam?

Aleksića glasamo Tilmo i ja
Pametnom dosta

Laloški botovi su plaćeni index semičima.

једино вуле има лове за спотове видео сам 5 досад на тв са неким фамилијама

@batasale, tebra trudim se da gledam obj.
Jedini vucic ima pare, 10% srb populacije je u njegovoj partiji + porodice + sateliti i koalicioni partneri a na kraju krajeva ima podrsku putina, merkelove, trampa i sad jokare

Jedino ga nole dingospow nie prihvatio. E tu smo isti osim sto licimo

меркелова није више у политици ја мислим. ког боли курац чију подршку има ми идемо ка амбису у ком ће зѕвршити и тих 10 посто нације породице и пријатеља
паметном доста

svodi se na to da dok sns dobia podrsku spolja nemamo bas mnogo sansi, kao ni sa slobom sto nismo sami mogli da ga se resimo. A opet kad dobiemo podrsku za drugosrbijance tu smo ga tek ugasili.

zacaran krug

I cela spika oko opozicije se svodi na neki dos momenat, ajde se ujedinimo da srusimo strasnoga diktatora pa cemo videti sta dalje, ne smemo imati razlike, stim da je ova ekipa puno gora nego nekadasnji dos.

Ima tu par solidnih likova u igri poput aleksica ili eventualno cute ali kao tim su teska beda.

Nestor je isto u igri ovaj put ako bi dao glas mozda toj prici al i oni smrde na mucak

Nestor Satelit

Moćan prizvuk ima

па добро ваља мало разложити скупштину да не буде цела преплављена снс ботовима
не свиђају ми се политике већине странака оно снс спс двери и мица мађари бошњаци букв ћу гласати за нестора иако ће требати бар до следећих избора да се сруши потпуно власт
него следећа година ће бити занимљива имаш у русији и УСА изборе