Prijava

ја већ знам за кога ћу гласати ал небик делио мишљење јер је већина људи у напредњачкој партији
то уствари није ни политика него идеја а овде ћу читати и смејати се ко ће га кога

Caro poceo si da branis studente i faksove ne bil mi pomislili kako si i ti neki faks zavrsio ali nema od toga nista ja vjerujem da si self made vojvođanski milionaire landlord ali bez te diplome i fakulteta kojeg sad branis da bi kontrirao jebachu, celtu i melku koji imaju neki faks ali jebe im se

Poznati srpski influenser Milovan Stijović javno je podržao kandidaturu lidera SNS-a Aleksandra Vučića za predstojeće predsedničke izbore.
хахахахахахахахаххахахахахахахахах асу пукли људи мајку ти јебем ским ја делим ваздух и простор

kemiš i droga sekulic podrzali vucica kuda ide ovaj svet

Brate na toj listi je toliko nebitnih ljudi da mogu komotno da stave ime svoje tu, ionako sutra neće niko ni znati na kojoj su strani bili.

има она фотка видо сам негде типа стоје на неком свецком деведесетих ЖОЦ и пар наших кошаркаша ребрача тај и типа томашевић и реџи милер и као коментар
овде само милер није у СНС хаха

Аца слукас и мицика тодоровић разочарење

Ах, селебови подржавају неког политичара, јако ме занима мишљење певача и спортиста о економској политици и дипломатији и кога су подржали....

Што се код нас не појави неки Милеи а не да најближи томе буде луди Радуле, и власт и опозиција (нарочито Ћутине екокомуњаре и Жена у црном) нека ми пуше гоwно....

Ах, селебови подржавају неког политичара, јако ме занима мишљење певача и спортиста о економској политици и дипломатији и кога су подржали....

не заборави ГЛУМЦЕ

Ах да, како сам на њих могао заборавити....

Al kad se tako postavi, šta zapravo dobijaju ti retardi za to javno pružanje podrške? Pod uslovom da nisu botine stvarno, šta mogu da postignu tim potezom? Vrlo malo dobrog, a dosta lošeg. Mora da im daju pare na ruke, nema drugog objašnjenja.

Како ко, неко хоће националну пензију, неко хоће земљиште, неко хоће грађевинске дозволе итд. па по брзом поступку онда добију шта им је обећано....

погледајте овај ПРОГАЛС што путује по србији са бјелорглићем одвратним и том екипим фуј бре мрш тамо

Šmokljo jel znaš onu priču o Slobi koji je imao fioku bukvalno sa prljavim stvarima o javnim ličnostima i njihovim porodicama, i Mikiju Rakiću koji je to odmah zaplenio 2000?

луди Радуле

Na vrhu po inteligenciji i dostojanstvu moj inoplemenik Cevljanin Radule, zatim Tadic takodje iz CG. Gospoda.

Mnogo levela ispod seljacine iz Srb tipa Obradovic i podrgupa u koju spadaju Dacic i Palma.

Na dnu kace buzdovancine i patriote podrumskog tipa bosancine vucic, vjekoslav septicka jama sheselj i jos par njih.

Liga bez briga za sebe, Ceda cigan koga ne glasa ni zena i Canak koga 90% serbalja ne razume jer kapira samo bljuvotine za debile prepune fraza.

Zavetnica ni samu sebe ne shvata ozbiljno. Glasa vjekoslava.

Зар није Тадић из Босне?

Ko vam je jos tu, Jeremic, najneharizmaticnija osoba u univerzumu koja moli zenu 2 meseca za zagrljaj.

Ne znam jel jos Sergej pri politici, upoznao sam ga na kratko gotivna glava pozdrav druze

javne i polujavne licnosti po nekoj recimo moralnoj logici bi trebalo da podrze neke manje poznate ili slabije zastupljene u medijima opcije da bi im kolko tolko skocio rejting, sve ostalo je jebiga podrska zbog licne koristi, dok npr obicno gradjanstvo treba pruziti podrsku svojim politickim kvazi idealima pa koji god da su