Prijava

Čuo sam za mnogo benefita od praktikovanja redovitog hladnog tuširanja ali nisam sasvim siguran da li je najzdravije za srce.

Da li je to potpuno bezopasno ili može imati neželjenih efekata? Ako ima neko ko se u ovo bolje razumije ili neki medicinar koji zna više bilo bi lijepo da odgovori.

Hvala.

Pored svih klipova na yt, ali najosnovnije pored žive legende Wim Hofa koji ima stotine intervjua o tome i najpoznatija njuška za to ,pitanje je : Čoveče ,da li stvarno ovde hoćeš da pričaš na tu temu sa karama hotulima i bazduljima
- Da
Ukratko rečeno, krene se postepeno i ne kvasiš glavu kao početnik ,plus kažu da je lakše da se uđe u hladnu vodu npr.kadu ili reku nego tuširanje.
Hvala mi

ili neki medicinar

Ili neki dragi doktor

Hladan tuš pun govana

Hladno toplo tusiranje - drugosrbijanci u postizbornom procesu

Moje iskustvo sa hladnim tuširanjem je bilo spektakularno, ko da zavrneš rukav i pukneš se antiheroinom 10/10

oj bazdljija, bazdljo

primi hladan tuš

u brk ti se smije

tvoj prijatelj buš

ko da zavrneš rukav i pukneš se antiheroinom 10/10

antiheroinom

https://prnt.sc/6lWTRCUWHfuH

To mi je ikstrim, ali praktikovao sam bio - topla, pa naglo na umereno hladnu, pa opet naglo topla I onda zavrsim hladnom. Sjajno bilo ali zimi ne praktikujem, volim vrucom vodom da se tusiram. Inace smatram da je potapanje u toplu kadu nesvesno nastojanje da se vratimo u bezbriznost majcine utrobe, zato nas toliko raduje I opusta, daje nam privid da smo se iskljucili iz sveta na trenutak.

Se prvo istuširaš pre nego legneš u kadu?

Se prvo istuširaš pre nego legneš u majčinu utrobu?

Melk, zar se vi umjetnici kupate?

o ne, melk nalozen slikarskim uspehom u becu sad zeli da pokaze da mu idu pisanje i filozofija

El realno da niko od pametnjakovica do sada nije izvalio koe muharem lolo

o ne, melk nalozen slikarskim uspehom u becu sad zeli da pokaze da mu idu pisanje i filozofija

kada bude pokazivao kako mu ide seks i prcanje, onda već možemo da pričamo.

mojne da pokazuje :((

da vidimo jel mu deblji od struka, vrata i površine na kojoj je morao da živi sa dva mlađana geja.

Još koju sliku da proda i moći će da živi u većem stanu, s više mladih gejeva.