Prijava

Hladno tusiranje - kad dva gei meimuna istrose ceo boiler

Pa što se ne tuširaju zajedno majmuni?

Rispekt za repliku

Inace smatram da je potapanje u toplu kadu nesvesno nastojanje da se vratimo u bezbriznost majcine utrobe, zato nas toliko raduje I opusta, daje nam privid da smo se iskljucili iz sveta na trenutak.

Eo ti moja soul kouč perspektiva na to: Voda je prva majka, u njoj je beskonačan potencijal i sadrži vaskolika sećanja svega što je od ovoga sveta. Vodonik je prvi element u periodnom sistemu, atomski broj 1. Mi se, iako toga nesvesni, i dalje nalazimo u vodi, samo je njen procenat manji tj manja je gustina rasprostranjenosti atoma hidrogena, ali to je u jednu ruku materijalni dokaz onog klasičnog istočnjačkog palamuđenja o tome kako je "sve povezano". Voda je naš glavni adut, nešto što bukvalno ni jedna tehnologija nikada neće postići, voda je informacija o istini. Postoji jedno staro pleme na obroncima planina severa Kolumbije, zovu ih Kogi ili Mamos ali oni lično sebe zovu "stariji brat/rođak" i veruju da su jedni od retkih koji su preživeli najskoriju kataklizmu i sačuvali znanje o tome odakle potičemo. Oni dakle zovu kreatora "Aluna" i kažu da je to svakolika vodena dubina koja je iz svoje čiste misli izrodila svet. Ja to malo povezujem i sa gnostičkom Sofijom no da ne ulazim u dubioze sada: posmatraj svoje ponašanje svaki put kad stupiš u kontakt sa vodom i primetićeš da tu nešto nije baš normalno. Npr meni se pri najmanjem kontaktu, ono tipa perem ruke, dešava neka automatska reakcija da stegnem vilicu ili u tih par momenata izludim sa sto misli u glavi ili nešto lol ali uvek je visokoenergetski momenat. Možda je to zato što je naše telo električno, možda zato što voda ne može da čuva tajne jer je matrica svih informacija pa sve prosipa u tebe ali nije nimalo naivno to što ti osećaš kada uđeš u toplu kadu, sa toplim bratom ili bez

Proveri bojler da nije probio grejač

sta li tek pile tripuje kad vidi zumance, eno ga mama