Prijava

Jovo je bio oboje tih ljudi

Jovo nanovo ko na exitu racuna se ako dvaput dodjes

Kurir piše da je ispred RTS-a bilo trideset ljudi, a Telegraf.rs spominje desetine ljudi. No N1 javlja da je na prosvjed došlo - dvoje ljudi.

Eeee moji drugosrbijanci

Au bate jedan ovakav = 50 jovura

Jovor prvi iskren u BG sutra koji će pitati pare za kartu do banjaluke

Meni je drago što su došla samo dva lika sa dijagnozama. S obzirom na stanje našeg društva ne bi se iznenadio da ih je bilo više.

https://www.blic.rs/zabava/breskvica-se-utegla-u-helanke-izavajano-telo-u-prvom-planu/48lrnym

Nije tolka ljančesterka da vozi q7, kajen ili tako neki suv krosover, veliki rispekt za kamaro

Au bate bio ubedjen da vozi neku puntaru do 2k

Teya Dora vs Breskvica krvavi obracun

Po kladionicama, Švajcarska pretekla Hrvate.
https://www.youtube.com/watch?v=kiGDvM14Kwg

S obzirom na temu pjesme, i šta na evroviziji prolazi, velike su šanse da i pobijede.

Wikipedija:

"The Code" was written by Benjamin Alasu, Lasse Midtsian Nymann, Linda Dale, and Nemo Mettler.1 In press statements, Nemo stated that the song details their realization of their non-binary identity, stating that realizing they are non-binary has given them "freedom" and that by entering the Eurovision Song Contest, they can "stand up for the entire LGBTQIA+ community".2 According to Nemo, when accepting that they didn't "feel like a man or a woman... I had to break a few codes".

Austrija ako ne pobjedi bice u top 3, jer njen vjerenik radi produkciju za i plus radi jos kipru, grckoj i njemackoj produkciju.
Zapamtite

jeste li realni vi da još uvek pratite ovu odrončinu zvanu euro popularnost okršaj?

možda stvarno i ne bi... jbga sad, kad je u žiriju sajsi.

Mislim meni lično je Teya Dora bila favorit nevezano za žiri, ali mi je Breksvica bila tu odamh iza, i ne mogu da tvrdim da Breskvica ne bi možda bolje prošla u Jevropi

U onom nasem brlogu od takmicenja bolje da je dora prosla obzirom na splacinarenje koje se dasavalo

Ali ukupno gledano bolje bi nas breskvica predstavila (sta evropljani znaju i kao da ih briga sto je fufica a ne svetica)

Drugosrpski lobi popusio ponovo