Prijava

Konstrakta pokidala opet...
al džaba kad je već viđeno... Previše sličan nastup onoj staroj pjesmi.
Da nije plagijat same sebe bilo bi baš dobro.

Bukv pesma je ok vajb je dobar al performans je sa pijace

Sad kontam da je možda namjerno autoplagijat, da time dokaže da ne može uvijek da se ima nešto "novo, bolje", što je i poenta pjesme.
Kao i kad političari obećaju tako, rezultat bude ma'una. Znači da pokaže kako nas lažu.

Al previše je to kontanja za većinu ljudi.

Na kraju svega mislim da ipak Teya Dora treba da ide na evroviziju.

Nažalost mislim da je ledžit, đe ima dima ima i vatre, i ne bi me iznenadila takva muljanja...
Mada opet, ako hoće baš nekome da štele, mogu to i direktnije uraditi, sa žirijem, ili prosto slagati kako je publika glasala... (što kažu ne zavise izbori od onog što glasa, već od onog što broji glasove) ovo je baš amaterski način.

Kazu da je zavera sve rade da je sruse albanski lobi

Jovure, ovo za konstraktu ili je to ili je ekipa ajmo mi ono nase cime smo ih oSvOjiLi, jer jbg sad se mesi neki hleb na istu foru tu je stolica a opet se obraca doktoru ista konstrukcija bukv, ako i jeste autoplagijat ciljano opet je bzvz

Koga, Breskvicu? Pa i ako je sruše nije frka... Teya Dora treba da ide svakako...

Napalo je sve sve sto voli srbiju zivo i nezivo maiku im

Mojemoremojemoreeee

Hrvati pretekli Ukrajinu na kladionici i sad su prvi.

https://eurovisionworld.com/odds/eurovision

Očekujem i mi da se podignemo, naročito ako pobijedi Teya Dora :D

Djana
Djanum
Dzanum

Nepomenik gura breskvicu sa jakim srbovanjem pretvoriše je u nacionalističku kurvu, eo brt ne skida se sa radija
Breskvica=državni projekat

Prove me wrong

Korektno, samo ne znam cemu kmecanje. Mala ne zna bas nesto da peva al ako hocemo kosovo treba i toj i takvoj evropi da pokazemo jedinstvo.
Svi srbi pod jednu breskvicu

A što se već jednom ne okanemo tog nacionalnog etno fazona za velika takmičenja, ok je recimo etno deonica od par sekundi, al ne prolazi to kod prvoevropljana

Jbg i kad pedera posaljemo budemo medj zadnjima svetu se ne moze ugoditi

Realno, uzima izrael

Svi žiriji po 12 bodova izraelu, ogromna prednos u startu, malo našteluju ove plebejanske glasove i to je to. Izrael prvi, ukrajina druga, englezi zadnji, planeta - okreće se