Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. stvar ukusa je to, atletika je, makar meni, već predaleko zašla u domen 'ovo više nisu ljudska bića nego genetski superiorni narokani mutanti', ne postoji taj element imaginarne identifikacije sa tim nadljudima
    da ne pričam što je mahom individualni sport (izuzev donekle tih štafeta ali šta kurac i tu svako trči za sebe), što ga automatski čini inferiornim

  2. Gledao sam ja Bulg, štafeta je bila nešto najbolje na ovim glupim OI

  3. ovaj plidu u svakom tiganju mora da bude loj

  4. Kad mu vera nedozvoljava da bude mast xd

  5. @Šmoklja
    Tako ti je u svim sportovima danas, svi se nečim rokaju.
    Govorio sam samo o uzbudljivosti takmičenja, posebno kad Ameri izgube dve zlatne medalje koje su već ubeležili kao sigurne, kao sinoć.

    @Plidu
    Apsolutno se slažem.

  6. Čak i ako se nečim roka, ta Holanđanka Femke Bol (koja je uzela zlato Amerima u štafeti) bar izgleda kao normalna žena.

  7. Ma ne roka se nicim sto druge nemaju na raspolaganju ili u sebi već, prosto je najbolja od istih

  8. засад је добро

  9. ако ноло изгуби први сет губи и меч а ако добије има 50 50 за злато

  10. nolo ako dobije dva seta osvaja sig

  11. izvori javljaju ako pobedi osvaja zlatnu medalju

  12. Ajde kovaxe stisni zombia

  13. Што ову подлогу зову "шљака"? Какав је то термин. Земља брале, прашина, каљуга.

  14. Г Л И Н А
    Л
    И
    Н
    А

  15. брате то је измрвљени цреп фазон
    елем ноло је бог тај врејка значи добија први сет из те перспективе

  16. ako budem htio nekog nekad da mučim samo ću da mu pustim đokovićeve mečeve ali da ih gleda s mojom familijom

  17. što đovax uvek igra ovaj gej tenis bez rizika i samo vraća protivniku na penal umesto da gađa neke spektakularne dijagonale u rašlju

    https://pbs.twimg.com/media/F-bJJZCXQAEu6Ib.jpg

  18. bukvalno ta priča hahaha

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.