Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. ало кошаркашка нацијо како иде битка против кошаркашког гиганта јужног судана

  2. ај нек је сасрећом

  3. glavni sudija musliman izbosne inače

  4. који се бави субверзијом иначе

  5. gudruriću kad bi neko reko da će da mu udara pesnice u jetru za svaki šut koji uzme bio bi to vrlo zahvalan igrač zadatka, ume da odigra odbranu lepo

  6. za svaki dribling koji napravi bolje

  7. каже се празноглавац

  8. ne znam samo kako je genije šarenac toliko siguran da idemo na australiju kad na sajtu fibe piše da tek treba da se žrebaju protivnici i da se nama padaju ili australija ili francuska

    a francuzi kao domaćini mogu da pakuju ko im više odgovara, mi ili kanada

  9. Pa neće na nas sig
    Košarkašku naciju

  10. Igrali smo protiv razularenog plemena crnačkog inače

  11. Visoki mršavi zift crni crnci sa krvavim očima i žutim zubima

  12. Ipak idemo na Australiju, zato što su bili s Kanadom u grupi i ne mogu na njih u četvrtfinalu pa moraju na nas.

    To je ionako manje bitno, i dalje je 50% šansa da udarimo na ameriku u potencijalnom polufinalu.

  13. Bem li ga, al ne vidim i dalje neku tečnu igru. Sve nešto na silu i šut kad krene.

  14. ako mi nismo tečni šta su onda ostali

  15. A sinoć prekidaju atletiku na drugom RTS-a kad je bilo najzanimljivije (pred finale na 100 m gde je Svetolucijanka oduvala Amerikanke) da bi prikazali potpuno nebitan revijalni meč naših nesrećnih odbojkaša koji ionako niko nije gledao jer su gotovo svi gledali košarku.
    Srećom, bila je atletika na Eurosportu pa sam tamo odgledao do kraja, iako im je komentator teški tutuban koji ne razlikuje Dominikansku Republiku i Dominiku.
    Atletika na OI je vrh sporta.

  16. Ko nije sinoć gledao štafetu 4x400 miks, neka odgleda, shvatiće zašto je atletika najjača.

  17. ok brate atletika je najjača ali ako srpski reprezentativci igraju badminton logično je da će pustiti badminton

"Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu)."

Skodin blog | 04. Septembar, 2010.