Prijava

i evo samo dobjasnim iako bukvalno niko nista pitao nije ali meni vam je te milanski papiri likuse onako iskreno zao i sve sto mislim o njoj je da je glupa kurva koja treba da se pokaje gde god da je trenutno i na kom god da je svetu

i mene niko nije nista pitao za milicu jokic ali samo da kazem da bih

iskr brate ako mene pitas sranje

taj ko ti je reko da bi ja nju gotivio shvatio je mene otprilike koliko i hitler evropu ili tako neki kurac

osim ako si mi samo reko da je dobro picka onda mogu nekako da te razumem

Milica Jokić ima onaj Maca Diskrecija ili Mimi Oro vajb, tip žene koju jebe pola kasarne a njoj simpatično, a i drago joj da se deca zabavljaju, a i nije joj ni mrsko.

ma ne brate mislio sam na kvantnu superpoziciju

jhahahahahahahahhahahahahah

Milica Jokić ima onaj Maca Diskrecija ili Mimi Oro vajb, tip žene koju jebe pola kasarne a njoj simpatično, a i drago joj da se deca zabavljaju, a i nije joj ni mrsko.

sto bi reko jedan mudri autor

da i sta sad

Nije to ništa loše, samo primećujem svet oko sebe

evo majke mi hvala sto ste to tako aristokratski razumjeli da ja hocu kurva da mi se sredi ali neka hvala mogu ja to sam. sportski pozdrav i zivio lacijo

znaci brate moj ko si da si ti ako si mislio kuckojebu kurvu da sredis reci cu ti samo da nisi narocito pametan. mada opet nisi ni glup iskr. nemam nesto posebno da ti kazem uopste

Fascism: Is Italy's government allowing the past to live on? | BBC News

https://www.youtube.com/watch?v=aulPANNCBz0