Prijava

Uhh evo jezivo je zamisliti da neko protezira engleze i svabe na evropskom bukv gora teorija zavere od ravne zemlje i reptilijanaca

I sam znas za sponzorstva, popularizovanje i forsiranje vecih repki sa masovnijom publikom itd...lobi bukv. ko djokara sto smara zapadne mejmune uzimanjem x trofeja. Slucaj kod djokare je sto je superdominantan pa to prolazi.

U principu jasne su tebi ove stvari al ko sto sam reko aspartam i monosodijum glutamat govori iz tebe bukv

a najveca fora da nije sviro penal englezima danas bi isti ovi sto jedu govna govorili kako nije penal kako je sve po

P R O P I S I M A
R
O
P
I
S
I
M
A

tip ljudi koji idu niz dlaku kako je ono henzo objasnijo jedared

Au sad su i đokovića targetirali zato što je najbolji a ne zato što je primitivna seljačina koja uživa u prepucavanju i psovkama sa publikom kao i otac mu haha e moj caro

u hijerarhiji je srki>djovax. Zna se ko vodi taj projekat jebem te

Lako sad tu nesto srati zna se ko djovaxa napravio sampionom al mejmuni se vataju za to dal je neko bio nepristojan il je opsovo nesto

jaka muda

a ne zato što je primitivna seljačina koja uživa u prepucavanju i psovkama sa publikom kao i otac mu haha

dobro je bombaš rekao, treba ovaj narod jebati. narod čiji veliki deo pripadnika veliča običnu klošarčinu i seljaka jer je jedini značajan pripadnik istog (što je pod upitnikom) još od tesle, ma kakav on bio.

да је правде и модова на овом сајту би ови другосрби и бошњаци писали коментаре испод објава информера блица курира

vratite nam kosmopolitu

najjaci su ovi mejmuni ko snime sto pljuje novaxa, fazon obitava po montekarlima na gujzcu bi propevo da svi saznaju de je bio dok roditelje drzi kuci i prica kako ih hrani kako ih je obezbedio. Slicna lajf story ko kod novaxa stim da novax to nikad ne bi reko decko teslijanac da sramoti srkija dingospowa nema sanse

они да имају пара ко новакс би се ваксинисали и имали хацијенду у америки и донирали би у фондацију клинтон

Morao je neko bacati bombe da bi naš nole trenirao pod bombama i izrastao u divjunaka. A amerima nikad hvala niste rekli, licimuri.

ovaj kadar pokazuje koliko se zapravo nije nista desilo i da je kejn sve odglumatao

https://youtu.be/PUXQl6LK1jI?si=6GiSGymhwbBkm3N0&t=24

posle onakvog starta da je bio true faul znas kad bi izveo penal bajo - nikad

Ma caro kroz par dana i prebolit ces taj dosudjeni faul, oporavak je spor ali siguran

Mini podsetnik kako se nekad igrao fudbal dok sam još imao svu kosu.

https://www.instagram.com/reel/C84fP3Jxuip/?igsh=MTc3enNmaXIwZ2doag==

један од најачих голова у лш СИГ

milan lpool ta tekma

Ovo je pregej čak i za praznoglave fudbalere

10 soma za torbu moras biti ozbiljan bilde jos da je neka fansi nadrkana pa fazon daj sta je ovo