Evropsko Prvenstvo u Fudbalu NEMAČKA 2024

  1. Ma nema problena ni da košta 100k to fazon jedna nedeljna plata, problen je što vidi tebra kako je preružna bar za muški, jebemliga da nema ovo vL sa ovakvim dezenom ne bih je uzeo ni džabe

  2. U Beogradu rođeno, u glavnom gradu, ode u svijet i kupi ovo.. pa kako se proseljače ovako kad dođu do para

  3. to su one drugosrpske fore "moderan sam" "pratim trendove" ocu budem kul

    real propo ovaj vlahovic u zenitu bio kade preso u juve sve posle toga miki maus

  4. au brate moj, ajde neću da sudim svakome ima neko bolji da sudi, ali stvarno verujem i nadam se da kad bih odjednom upao u neke velike pare ne bih trošio iste ovako

  5. blagoslovi te Bog da si na vrhu društvene piramide, jednom nedeljnom platom možeš da pomogneš stotine i hiljade ljudi, uradiš nešto za svoju zajednicu nemam pojma ili nebitno, ako mrziš ljude možeš da uradiš bilo šta na kugli zemaljskoj, svaki kutak svijeta, svako iskustvo ti je dostupno jer si u tih 1% a i manje, a ti kupiš luj viton torbicu.

  6. Ja verujem da ti ukredenčeni pederi imaju te neke gay whistle rituale, predmete i gesta kojima suptilno signaliziraju drugim pederima da su dostupni, a driti i normalni ljudi to ne primećuju kao takvo. Spisak tih radnji postoji ali je strogo čuvan

    A takođe stoji da je 99.99999% futbalera glupo ko kurac i s tim pod ruku uvek ide nedostatak ukusa

  7. racunam sad 10k = 5 automobila od 2k

    el realno da mos 5 pristojnih auta kupis za ovu usranu torbu

  8. i to pežo kabrio ili eventualno tojotu jaris ako živiš na nekom brdovitom području

  9. Ja verujem da ti ukredenčeni pederi imaju te neke gay whistle rituale, predmete i gesta kojima suptilno signaliziraju drugim pederima da su dostupni, a driti i normalni ljudi to ne primećuju kao takvo. Spisak tih radnji postoji ali je strogo čuvan

    U Šapcu nekad davno bila priča da kad sediš sam za stolom i držiš šake na stolu, izvesne poze šaka znače slobodan sam, druge nisam al oću da se prcam itd. To mi riba jedna pričala iz grada, ono, ne znam šta da mislim. Ima nekih znakova raspoznavanja sigurno.

  10. ima fora da ako se rukujes sa zenom a ona ti zadrži ruku i palcem masira dlan znaci da oce da je karas. ako radi jezikom iznutra po obrazu znaci da oce da ti pusi ili joj zapala virsla medj kutnjake

  11. аха а кад се прсти испреплићу кроз ритуал руковања то значи да су масони

  12. хахахаха цс 1.6 фудбалаххх
    добра мемара

  13. jao sakad ovi slepci uznu

  14. ova dzamal da je nas igrac bio bi na klupi do 25-26 dina dok ne sazri

  15. па би јер је пикси већи тренер и од енрикеа и од де ла фуентеа и од сколариа
    добра ова Леони певаљка и добра песма еура

  16. ajde ovog acu da se prebaci na radio prenose dosta vise ovog terora

  17. арена арена

  18. вамос ла роха

"Osimi velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda."

Politika | 31. Januar 2011.