Prijava

Kaže Saša nisam dugo lošiju tekmu gledo i gori šut od SMS-ovog

Real bilo bolje ovo nego na sveckom

Možda grešim ali čini mi se da za 290 minuta fudbala nismo jednu lepu akciju napravili niti imali jedan čestiti centaršut, sem kornera, 0 tečnog fudbala, 0 stopostotnih šansi, 1 gol iz prekida, i još dva boda nekako izmajmunisali iz svega toga, kako ne znam. Puna kapa. Ispali smo na kvalitet tj nedostatak kvaliteta, i to je pošteno. Ne može Piksi da igra umesto ovih ljudi.

Haha rajkela x4 ovaj ovaj verovali smo u

N A S
A
S

па не може да игра уместо њих ал брате може да припреми репку да можемо да победимо више од 2 репке у европи

Ma kakav piksi decko je prodano govno bez karaktera ko da ga slusa i da se usere kad kaze sta da igra

Real pixijev sledeci angazman: od malte do nista

Navijao sam za vas komšije ali ispalo je tako kako je ispalo. Glava gore i morate da održite ovaj rad i kontinuitet.

може да припреми репку да можемо да победимо више од 2 репке у европи

C, ne može, zahteva trčanje, volju i kvalitet, a to baš i nemamo u izobilju. Ovo je realno stanje, hvala Piksiju što nas niko nije nalupao, ni jedan penal nismo skrivili niti autogol, crveni...Nikoga nismo povredili, realno niko nas nije nešto ni nadigrao. Ako ćemo pošteno, ovo prvenstvo nam je najbolje izdanje u zadnjih 20 godina.

samo mi smo dali jedan gol na celom prvenstvu, svi ostali makar 2+, čak i škocka

tu smo mi trenutno u tom tier 4 talogu evropskih reprezentacijama sa estonijom belorusijom i kompanijom, treba se radovati učešću, nema više razloga očekivati išta više

Ovaj aca se u vranu pretvara nabijem ga nesrecu donosi bukv

ово првенство је подједнако лоше као и сваки турнир игран у последњих 20 година ја сматрам увек да је тренер крив и то је безброј пута доказано
видећемо шта ће бити на крају никога нисмо добили на 2 турнира ајмо отказ и припреме за сл првенство

Minimalni poraz od prejakih engleza i dva remija, bukvalno najbolje izdanje od 2000. pa na ovamo. Nema Piksi čovek s kim da igra fudbala, i pored toga što ne ume. Nema šta selektora da krivimo, jednostavno, ovo nam je najviši domet.

не слажем се са вашом констатицјиом колега, ал није ни битно сад више прошло је мучење то је важно!

Ovo je bilo odlično izdanje komšije samo su rezultati izostali. Kada uporedimo sa onime od prošče godine. Imali ste tešku grupu.