Evropsko Prvenstvo u Fudbalu NEMAČKA 2024

  1. ma jebem im mater ja, eto.

  2. Ajde sta tebe briga nije se monako takmicio hehe skechh

  3. ne gumo ja tog sirotiljskog ponašanja od bilo koga.

  4. bosnjaci.isuse.muka mi je od tih izmisljenih nacija.
    voleo bi da bosna i hrv ne dobiju ni jednu utakmicu.da ne daju ni gol.a da prime 6

  5. priprema terena za engleska sranja moooj plidu, oproban anglosaksonski recept

    real pre neki dan sam cito reko sta jedu govna ovi, nema nicta od toga lozenje klasika

  6. secate se one reklame kad mali kaze nisam ja bosanac ja sam bosnjak..bukvalno su napravili reklamu za svoju novu izmisljenu naciju...isuse pomozi zasto to dozvoljavas

  7. a dobro jbg lab moraju ljudi negde da se kanalisu sta da rade jok ce budu srbi doveka

  8. pa jeste i to sto kaze.nisu srbi, nisu turci,nisu nista..ustvari srpstvo su odbacili..

  9. nisu svi bosnajci kusturica hnjo hnjo hnjo

  10. pa jeste i to sto kaze.nisu srbi, nisu turci,nisu nista..ustvari srpstvo su odbacili..

    mada real zanimljivo je da su bosnjaci jedini sloveni muslimani, i pajsad voli ih zapad lol

  11. kusta je srbin.
    hrvati nazalost ima daleko da doguraju

  12. labuka, pusti nas na miru molim te

  13. voli ih zapad jer im koriste.ih sto volim sto im se razmnozavaju albanci i sto ih terorisu.

  14. Sta je labuka, normalno ti je kad musko odluci da se izjasnjava ko zensko, to si prezvakao a ne das pliduuu da se izjasni kao bosnjak, sram te bilo razmislicu iduci put da li cu pogledati tvoje preporuke filmova da znash

  15. ma zezam se to su komplexne stvari.neka se iznjasnjava kako hoce.ali mogu i ja druge da zovem kako hocu

  16. haha evo slucajno mi radi stream bas na ovu temu, ne morate gledati duze od minut

    https://youtu.be/WoQV4MwWh0o?si=VA7aGjVB6Pqd0UPv&t=1451

  17. real srbi gledaju plidue kao svoje vs plidui ne gledaju srbe kao svoje

    zato je ljubav jednostrana moj pliduu

  18. Da li će biti vučićupederu na tribinima sa nekim škakljivim transparentima po sred gelzenkirhena pošto u bg se to ne sme?

  19. Caro tebra ti stvarno gledaš ove klipove duže od 15s?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.