Evropsko Prvenstvo u Fudbalu NEMAČKA 2024

  1. nema ni grilisa retarda to je vrv bolje za engleze

  2. srecno orlovi lol
    sta mislite jel ima sanse da bude drugi u grupu

  3. sve cemo znati posle prve tekme do tada sve je nezahvalno prognozirati

  4. Treci u najboljem slucaju

  5. Komentari tipa “Koja ce biti bosna” za tri, dva, jedan..

  6. pliduu za koga ti navijas sad kad nema bih

    el za nas?

  7. Ma samo za svoje mogu da navijam a inace imam neke favorite, samo sto je to ove godine izostalo. Od malena sam navijao za italiju ali bilo bi mi drago i englezi da osvoje

  8. hahaha pametan coek ovaj drugi

  9. Hahah dobar manijace

  10. Ma samo za svoje mogu da navijam

    e svasta, to izgleda samo srbi imau kapaciteta da navijaju za kroasane, bosne (ono svecko), doncice i ostalo stoe nase

  11. Hahaha daj ne zaiebavaj caro, srbi u regionu bas najmanje imaju obicaj da podrzavaju ostale ex yu repke

  12. Bosnje najvise navijaju za druge nacije, posebno za hrvate

  13. Hahaha daj ne zaiebavaj caro, srbi u regionu bas najmanje imaju obicaj da podrzavaju ostale ex yu repke

    pa ti nemas pojma realno
    kace izuzme taj politicki apsekt srbi uvek navijaju prvo za komsije, ili ikstrim pljuju al to je manjina obj

  14. obj da ima neka tekma bosna njemacka 99% srbosa bi ti podrzalo bosniu kodobar dan, i protiv italije sig bi vise navijalo za bosnu nego zabare

  15. Kod nas kad neko iz regiona nesto osvoji, to komentari podrske “cestitke komsije <3”, to neki instagram storyi, ma reko bi coek jugoslavija nesto uzela

  16. ovim matorijima to jos ostalo dok je mladjanima usa zamena za yu bukv

  17. jebe mise za evroviziju, ali čuo sam odnekle da hrvacka nije plusirala srbiju ove godine, iako ovi jesu one, je li to istina?

  18. Jeste istina, srbi ispali korektni, kroasani ispali hinje, bosnje da su glasale sve bi prštalo od 12ki

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.