Sranje u Engleskoj

  1. 700.000 slučajeva

    Izvor?
    Nemoj mi neki bitchute kačit.

    Sama cifra mi ne zvuči kredibilna, jer da je to tako, to bi bilo odavno u Engleskoj vanredno stanje samo zbog toga. Oni su ekstremno osjetljivi na silovanja i takve stvari... Pa znaš šta su uradili Vajnstinu... Njima je silovanje nešto gore maltene od ubistva.

  2. oh noo nemoj bitchut daj neki zapadni liberalni medij

  3. Kako ljudi ne kontate da su desničari se povampirili u poslednje vrijeme. Ne mogu podnijeti to što su u Engleskoj pobijedili Laburisti (i to ubjedljivo), pa traže načina da prave sranje.

  4. Nisu to desnicari, to ti ustao narod ko ovaj afd ili ovi u francuskoj. Dokurcilo im jbg

  5. Izvor?

    Čuj ovo - izvor. Izvor imaš na guglu i tri klika je od tebe, jok, ćeš vičeš izvor kad god ti je nešto tu ili tamo, pa ti ljudi bacaju izvor a ti baciš pogled i onda većaš sam sa sobom šta ti je i koliko kredibilno. Ukratko, jepse traži sam.

    Carimire ako te ne mrzi baci pogled na ceo ovaj intervju, vredi

    https://www.youtube.com/watch?v=-_3r0_0BoFY

    U suštini nije to ništa novo, samo je sad baš buknulo.

  6. He's heard to say... što ne puste snimak original. Ovako je rekla kazala.

  7. Nisu to desnicari, to ti ustao narod ko ovaj afd ili ovi u francuskoj. Dokurcilo im jbg

    Šta narod, koji narod? Da je narod ne bi glasali masovno za laburiste.
    Oni su manjina, samo vrlo glasna.

  8. UK uvijek bila muslim friendly country, imali muslimani više prava nego u nekim vecinski muslimanskim zemljama e sad problem je sto UK ima sada svojih problema internih (dosli ovi libertarijanci (?) pa se englezi upalili da ta nova vlada ne bude totalno promigrantski orijentisana pa su zato podivljali, inace taj mali ubica nit je musliman niti je migrant (rođen je u UK) sam povod me ne iznenađuje jer povodi za sukobe i ratove uvijek budu besmisleni

  9. Bukvalno situacija sa Kosovom samo na vecem planu. Stoka kolje, pljacka, siluje obican narod neometano, vlast ih ohrabruje i pokriva na svakom koraku, dok obicnom narodu ne dopizdi, pa ih pocnu istrijebljivati kao gamad (sto i jesu), i koga treba i koga ne treba, onda ce da kmece heljp, djenosajd, islamofobija kao i uvijek.

  10. u Engleskoj pobijedili Laburisti (i to ubjedljivo)

    Gde bre ubedljivo, idi pogl. koliko ljudi je glasalo (nikad manje) i koliki procenat je glasao za tu vlast, praktično četvrtina celokupnog društva. Imaš li mozga Jovore lolo

  11. Migranti mentioned
    Mujo summoned

  12. Izvor?

    Čuj ovo - izvor. Izvor imaš na guglu i tri klika je od tebe, jok, ćeš vičeš izvor kad god ti je nešto tu ili tamo, pa ti ljudi bacaju izvor a ti baciš pogled i onda većaš sam sa sobom šta ti je i koliko kredibilno. Ukratko, jepse traži sam.

    Carimire ako te ne mrzi baci pogled na ceo ovaj intervju, vredi

    https://www.youtube.com/watch?v=-_3r0_0BoFY

    U suštini nije to ništa novo, samo je sad baš buknulo.

    Kao prvo za tako velike tvrdnje, mora se to nečim potkrepiti. Kao drugo,
    evo našao sam ja podatke koji to opovrgavaju:

    https://en.wikipedia.org/wiki/Sexual_offences_in_the_United_Kingdom#/media/File:Eurostat_rapes_reported_to_police_in_UK_2008-2015.png

    U Engleskoj 2015. prijavljeno 62 silovanja na 100.000 ljudi. UKUPNO

    Na 60 miliona stanovnika to ti je 37.200

    Da bi došao do tvoje cifre od 800.000 morao bi sabrati sva silovanja koja su se desila tokom 21,5 godina.

    I to pod uslovom da u UK, niko ne siluje osim Pakistanaca. (Što je naravno nemoguće)

  13. hahahaha što me nešto svrbi PAKŠU nek se poubijaju bukvalno svi tamo

    Sta su paki bande jebo vas sleng da vas jebo

    snime

  14. Ne znam što se čudite jovorovom stavu, ako bilo koja vlast nešto radi ili tvrdi on će to podržati i to je to. Sad je za Kamalu jer su njeni glavni i za Laburiste jer su pobedili, podržava i Dodoa i Putina a sutra će Trampa i Mariniku, a prekosutra će već doći na red

  15. Jovo prvo, daješ mi vikipediju kao izvor, drugo, 700.000 je cifra u zadnjih 30-40 godina, ne godišnje. Čitaj.

  16. zbog ovakvih kao što je jovor muslimani uopšte postoje

  17. Čuj ovo, nije migrant rođen u Engleskoj lol - njegovi došli iz Afrike, tu se rodio, zove se Rudakubana ili tako nešto. Nije ni onaj moj komša što krade šahtove Ciga već Srbin, rodio se u Srbiji...Jebote

  18. Jovore jesi težak čovek ,kopaj malo sam jbt

    https://www.youtube.com/watch?v=jUIwF3fOMdc

    Dobro okej, jeste idiotska izjava tog policajca. Nije trebao to izjavljivati.

    S druge strane, nema osnova ni da se pretresa 10.000 demonstranata i da misliš da svaki od njih potencijalno ima neko oružje. I ako je legalno oružje nema osnova da se otima. Realno niko od njih nije napao nikog, nije ni na kog pucao, otkud sad pravo policiji da pretresa mase samo zato što su došli na proteste. Tj. na kontraproteste, jer su desničari prvi počeli.

  19. Čuj ovo, nije migrant rođen u Engleskoj lol - njegovi došli iz Afrike, tu se rodio, zove se Rudakubana ili tako nešto. Nije ni onaj moj komša što krade šahtove Ciga već Srbin, rodio se u Srbiji...Jebote

    Jovor bosanac CONFIRMED, molim da za svako dalje pominjanje bilo čega o nekakvim srbima u bosni bude iskorišćen carin banhammer

"Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju."

Kurir | 20. Februar 2011.