Vređanje Straje informacije

  1. Straja aka Aca informacija, lopovčina koja je krađom idenditeta napravila fb stranicu, sad pokušava da od sebe napravi brend.

    A realno je hodajući krindž.

  2. па добро то пролази сећам се својевремно сам пратио ту аца информација страницу хахахаха

  3. Straja obrće solidnu kintu kapiram, neka ga čovek ukapiro

  4. Gle ga sisa šta reklamira.

    Najvažniji deo školskog pribora, redmi note 13 pro..

  5. Vi siromašna deco umrite

  6. https://www.facebook.com/share/r/PuhAZoEkphD3pDWP/?mibextid=Ev0aEO

    Kakva voštana faca, kao one drvene lutke što im se samo donja vilica pomera.

  7. Lepo ovo debankovo stop straja hejt pozdrav sa saita znam da chitash ovo

  8. serem mu se usta kao prvo zato što je bio balegar i šta je sve radio da dođe do drugog mesta na sajtu, a kao drugo što od sopstvenog deteta pravi brend za sebe.

  9. Jbg trebalo je da se lupaju zaušci na vreme par vaspitnih dandari (fenderovki) po ustima i to. Sad je nisko kiseliti se jer je dobio krila i odleteo

  10. Jbg trebalo je da se lupaju zaušci na vreme par vaspitnih dandari (fenderovki) po ustima i to. Sad je nisko kiseliti se jer je dobio krila i odleteo

    neko je branio gospodina tih dana, nemoj misliti da se to ne bi desilo da je bilo prilike.

  11. Mali, nismo grmalji od 183 cm

  12. Eee moj strajo nisu ti sasekli krila leti leti bela ptico leti beli labude

  13. kakva estrogenska faca

  14. Drugovi, nije li straja peder?

  15. Mislim, jeste, daleko od toga da nije, ali ne mogu zamerati čoveku što uvaljuje muda za bubrege po internetima umesto da mota kablove ili lopata litijum.

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Press | 09. Decembar 2010.