Vređanje Straje informacije

  1. Ok bi bilo, da je sam izgradio karijeru. Lopovčina se krio iza Lika Ace informacije, dok nije skupio dovoljno ljudi, pa sad promenio u straja informacija.

  2. Ima harizmu kao džak soli

  3. pa ne znam sad, ja mnogo više poštujem ljude koji kopaju i motaju kablove nego ove što poturaju guzicu.

  4. Autore Xezno, boli kita Straju ili nekog bakupraseta što ga neki nasumični milogorac ili kamenofil ne poštiva. To je samo posao.

  5. Straja branim te, pošalji mi jedan šaomi gratis.

  6. Strajomir nasao semu za rad od kuce ide po parizima jede govna pametuje rispektara

  7. Jbt sećam se u ono vreme kad sam tek došao na sajt, ja sam tad imao 15, a Tilmo nekih 40ak godina. Bojim se i da računam koliko on sad ima i šta mu je prioritet u životu... Uf...

  8. I tako jednog dana ljude pukne ljubomora i zavist...

  9. Tako je to u ovoj napaćenoj Srbiji, čim jedan uspe, umesto da mu drugi pruže ruku i kažu bravo druže svaka čast, možda i da se ugledaju malo na njega...Odmah krenu zavist i mržnja, i gleda se da se isplivali ćapi za stopalo i vrati u blato u kom se ostali brčkaju, jer šta je on bolji od nas drugih...Šalim se malo naravno, to sa Strajom bilo pomalo krindž, pa malko više, pa kad se u to uključila i nejač postalo jako krindž, al ko smo ti i ja da stanemo između čoveka i njegove večere. I dalje tvrdim da je daljinski najveće dostignuće demokratije - ne svidža ti se, prebaciš kanal i prestanu da te truju. Isto i sa internetom, jednostavno, ne doprinosiš tome svojim prisustvom.

  10. Hezno: više poštivam nekog jelena lopatara nego ove što poturaju gujcu
    Isto Hezno: :kucka kod:

  11. shta to ima u ljudima tuuuyno...

  12. znam ja da njega boli kurac to je očigledno, ali i dalje zadržavam pravo da ga ne poštujem, pa ako Bog da jednog dana ću biti u poziciji da te što ne poštujem lupam po turu

  13. kakav kod brate je l to kažeš da sam programer pu pu daleko bilo

  14. Ajde da se ne zalećemo i ne stavljamo Straju i Bakoprasoa u isti koš.
    Nisu ista liga bukvalno. Premijer liga i ona liga ispod Čempijonšipa što pola nas ne zna kako se zove je ovo poređenje.
    Ima 15,7k pratilaca na tjubu. To je i za Balkanske uslove malo.
    Insta malo jači i tu ubode neko sponzorstvo.
    Ajde da se ne lažemo nisu ozbiljne pare tu. To daju njemu i još jedno 1000 drugih polubitnih likova.
    Čovek oće da pređe sa tekstualne forme koja odumire na video ali nema baš harizme.
    Ne verujem da će se leba najest od influensovanja.
    Trudim se da pričam realno.

  15. O jebote aste merodavni decko jucuber ko i bilo ko drugi nista spec ne iskace cak u moru tog moronizma deluje total normala

    AL ON JE SA SAITA AJMO GA KOMENTARISATI ZNAM GA ODUVEK JE BIO PICKA

    jbt i on zrtva kensela ovde bio prvi ckode posle ga pederski kenselovali jer boze moj blam je za sajt da je prvi na ranku opasce nam

    R E P U T A C I A
    E
    P
    U
    T
    A
    C
    I
    A

  16. AL ON JE SA SAITA AJMO GA KOMENTARISATI

    Da nije, ne bismo pošto niko ne bi ni čuo za njega bukvalno.

  17. Ako ću da gledam nekakvog podkastera jućubera nešto, oću

    - da obiluje korisnim informacijama i znanjem

    - bude superduhovito i originalno

    - dovodi neke prezanimljive goste koje vredi poslušati

    ostalo je sve naravno gubljenje vremena.

  18. Ovo je solidno parazitiranje u sustini, pratis vesti i interpretiras na neki svoj nacin uz slicice txt i govna

    Ljudi se sad vise lepe za ta govna nego za vesti jer moron dovati tel i skroluje instagram sat na poslu sat u wc-u i jos sat kad dodje kuci. Pri tome ovde dobijes i info kako se postaviti prema situaciji

  19. Ja tog straju baš i ne znam, nisam bio na sajtu kad je bio on i ne znam ko je aca informacija, ali vidim da je to lik koji vodi ono “tatin dnevnik” i još neki insta profil gdje se oglašava on sam (valjda?)
    Nebitno, ali lik niti je naporan niti se promoviše nešto pretjerano okej ovo za kladionice mu nije trebalo ali ako misli da mu prilici da snima svoju srecnu porodicu a posle promovise kocku koja je cest uzrok nesrecnih porodica, to njemu na dušu.

    Sustina je da su ljudi ovdje ispizdili samo jer je nekad bio ovdje i nesto napravio, kao onda za dnevnjak jbg shvatite da ljudi imaju neke vece ciljeve od jedenja govana na forumu i defkama vukajlije pa cak i ako ti ciljevi podrazumjevaju masnu promociju na drustvenim mrezama. Stavise znam da je nekimq ovdje samo krivo sto oni nisu tvorci takvih sadrzaja odnosno sto im ocigledno nikad nije poslo za rukom da budu poznatiji dalje od vukajlije

"Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora

Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su Metak i Vokabular na jednoj, i zabavnih Srbovanje i Kobaja Grande na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni “user-created content” (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!"

BiznisBlog | 26. decembar 2007.