Vređanje Straje informacije

  1. shvatite da ljudi imaju neke vece ciljeve od jedenja govana na forumu i defkama vukajlije pa cak i ako ti ciljevi podrazumjevaju masnu promociju na drustvenim mrezama

    objasni ti to ovom otvaracu teme koji se blamira sa ovakim postovima na max

    Ovo je ko ono fazon icli smo u osnovnu al onaj ortak igra drugu ligu u sketu UVEK JE BIO CMARINA ZNAM GA pisam se na sve sto je uradio

  2. Straja je imao najvrtoglaviji skok u popularnosti ovde, merenoj u BUDJONIMA, da citiram Surovog. Sećam se da smo mu stalno tražili gde vara ali je držao karte pri grudima, nikad nismo mogli da ga uhvatimo da se nepropisno parkirao a kamoli nešto ozbiljnije, Provalio igricu kao Nnjui Formulu i šta sad. Nijedno pravilo prekršio nije.
    Daleko od mog “omjenog autora”, ali koga zanima može dosta od njega da se nauči o onlajn marketinškim strategijama, šta tu sve treba kao i kako da ne budeš krindž.

  3. biću razapet zbog ovoga ali ja sam uvijek volio tarzaniju i dnevnjak

  4. Što bi bio razapet pobogu, nisi neki padavičar džu kosijaner anarhista u Rimskom carstvu.

    Ja uživao u Dnevnjaku, bili neki ljudi s kojima sam bio u kontakru ovde, bilo mi interesantno.

  5. Sećam se da smo mu stalno tražili gde vara ali je držao karte pri grudima, nikad nismo mogli da ga uhvatimo da se nepropisno parkirao a kamoli nešto ozbiljnije,

    ja ga bio prozivo za neko lajkovanje i kao fora ajde napisi mi definiciju za neki dupli nalog i ovo nesto odlicno prosla definicija, fazon da dokaze da te njegove defke mogu dobro prodju i van njegovog naloga

    Ljudi su voleli taj neki straja stil, u sustini mozda smorilo samo zbog kolicine koja je izbacena pa proglaseno da je fail jer jebiga

    Ova defka

    https://vukajlija.com/moramo-da-popricamo-malo/220327

  6. A ovo dnevnjak i tarzani vnugo bilo bolji straja bukv

  7. O Tarzaniji da ne pričam, bili su so hot right now dobrih 6 meseci.
    Vukajlija je više slow burn, better to fade away than burn out.

  8. Pliduuu
    Ma ne sumniam da je to sto je straja radio, pisao i izvodio po forumu i defkama bilo krindz (danas, iz ove perspektive) ali brt napravise od lika nekog zlikovca lol sto kaze melk ne svidja ti se prebaci kanal jbg

    pre 6 minuta

    Pliduuu
    Ajd hejt na baku praseta i desingerice mogu da razumijem, ciljna grupa su im omladina pa kao los uticaj al straja kojeg gledaju srednjovjecne zene, stvarno nije problem

  9. Mene vise zanima ova prica o strajomiru gde su mu raznorazni chevuovi nubare trazili dlaku u jajetu i gde su ckodeu sjebali prvo mesto na sajtu jer je fazon smece sadrzaj nije po mom ukusu kme kme

    Jedan od vecih fejlova ovde, cancelovanje pre kenselovanja

  10. Hahaha cek nisam upucen, minusirali ga namjerno ?

  11. Neka fora je bila da se ne dozvoli bude prvi kolektivan hejt iako je debelo bio prvi neko vreme, sad ne secam se tacno kako to islo al bukv ovo sto sam reko bio udruzeni zlocinacki pokret modova

    Ima ko zna sig preciznije

  12. chevara bazdi na taj vonj bukv

  13. Da, to je bio kensl kalčr 1/1.

  14. Ima tko zna - ja znam.
    Jer sam jelte bio u mod timu dok moj problem s alkoholom nije pevagnuo.

  15. Haha, da, modovanje zahteva treznu glavu, pametno

  16. Ja bazdim ok ali kao ti nisi bio tu… svima je bilo neprijatno. Nije bio

    JEDAN OD NAS

  17. Nisam ja tad bio aktivan nesto vise sam sa strane to ispratio jbg, zato i kazem ne secam se kako to islo

    Dal su brisane ocene ili definicije pobrisne tako nesto cini mi se. Nije regular clanstvo imalo nike veze sa tim bukv sa mod foruma islo ne znam el vam gayda to naredio

  18. Ma jok, ništa nije bilo brisano. A što bi bilo?
    Bile DEFKE sve za 5, brzina štancovanja nas je uhvatila nespremnim ali liku nisi mogao da staneš na rep.
    I mislio sam da se izraz DEFKE samosahranio, ali avaj…

  19. Dobro al kako je reseno to da se skloni da bude prvi sta kmeculjas tu sad jbt, kazem neki koraci su poduzeti sta konkretno ne znam

    A ne bi ni povezao sa tobom da nisi reko ovo 'lovili smo ga al nista nismo nasli'

  20. Plidu, Aca Stanojević je srpski sportski komentator, u slengu Aca Informacija jer kad su malo dosadniji minuti na terenu voli da ubacuje zanimljive podatke u prenos, neke baš opskurne tipa koje novine je Drogba stavljao u kopačke za sreću.
    Pa je Straja preuzeo taj moniker i napravio brend na društvenim mrežama.
    Pravog Acu je ili verovatno bolela patka ili mu je bilo jasno da je ovo Srbija i da će da dobije samo čir ako isteruje pravdu.
    Kad je morao da izađe svojim licem rebrendirao se.
    U suštini jedina moralno diskutabilna stvar u svemu.
    Kladionice su nažalost sveprisutne ovde i neodvojive od bilo koje priče o sportu koja nije pivo ispred dragstora.

"There are 30,217 sites with a better three-month global Alexa traffic rank than Vukajlija.com. The site has a relatively good traffic rank in the cities of Jagodina (#15) and Cacak (#15), and visitors to this site view an average of 8.5 unique pages per day. Compared with the overall internet population, Vukajlija.com's audience tends to be low-income; it also appeals more to childless men under the age of 35 who have no postgraduate education and browse from home. The time spent in a typical visit to the site is roughly nine minutes, with 47 seconds spent on each pageview."

Alexa | 25. Septembar 2010