Vređanje Straje informacije

  1. Pratio sam davno onog chef lika anonimusa, sto izadje u prirodu na sneg i napravi top burger ili neku mesinu i na kraju elegantno narani kera

  2. Almazan kitchen mislis? Do jaja bili mada smorilo vise

  3. A to su oni azerbejdzanci, rusi i ostali kuhari sa kavkaza?

  4. Ovog lika vidim da svi njakaju na drustvenim da oce samare da mu lupaju i da mu jebu zenu

    https://www.instagram.com/reel/C-0Q9WisaPy/?igsh=MXIwM2NlY2ozbTFibw==

  5. Imas i domaci kanal koji je vrv jos bolji fazon, almazan kitchen

  6. Almazan sam gledao davno par klipova, svi su bili skroz ok, al to još pre koronke sam izgledao vrv još izbacuje sadržaj šta znam, inače mesto gde spremao tu hranu se zove Grza i u blizini Paraćina je, Zmijin reon lolo, bio sam nekoliko puta tamo do jaja je priroda.
    Ne znam dal promenio lokaciju

  7. Heh bio sam u Grzi nekoliko puta, jeste do jaja

  8. uuuu zmiin reon moram obidjem to nadam se da je mrmun hodao tim kraevima

  9. thilmo zar nisi identican hejt uputio pre jedno..5 godina? bice da imate neki BEEF od prije a

  10. Moguće, to samo dokazuje moju ispravnost. Xd

  11. U picku uvem zaboravim objasnim mim

    Evo vako ovo dole je tilmo i on je retard a ovo levo je psihijatar fazon sace sredimo lekice nista ne brini dobar si

  12. E jebem ti mim kad moraš da ga objašnjavaš.

  13. Jok ce pustim propadne

  14. Hahaha Cara retard objašnjava svoje fore

  15. sve je pocelo sa ovim

    narod vukajlije: Ok caro mimovi su ti glupi i nerazumljivi

    cara: aha znam sta cu, pocecu da objasnjavam svoje mimove umesto da prestanem da pravim smeca i silovacu retardiranu foru sa objasnjavanjem mimova dok mi cir na dupetu i vena na celu ne prsnu jer ce to je smijesno

  16. haha slusaj ovog raspalog neesleeju fazon ukapirao bi mim da nisam dao upuctvo bi al u kurcu

  17. Hahahahaha on misli da treba objašnjavati fore, umesto praviti one koje su ne sranje

    awwwwww mukitzca mawa

"Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga www.vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“."

Ekonom:east Magazin | 03. Februar 2011.