Vređanje Straje informacije

  1. nije, samo vapi za svojom temom kakvu su imali bergas, stratimir, ejdus, prof itd.

  2. sisate mu kurac obojica a posebno snime

  3. Opet oni dani u mesecu, a?

  4. vid ovo sta kaze

    Imam skoro 1 000 000 (slovima: milion) pratilaca na mojim kanalima

    ovo vec donosi ozb pare ne znam ko je lupao o nekom malom broju falavera

  5. Mada bolje i ovako nesto nego na yt nego tipa onaj debeli sremac sto bi govno od bizona pojeo

  6. Hejtuju sremac prejako nisam znao za njega dok nije poco snimat s onim nasim strongmenom

  7. Sremac gotivna glava

  8. Сремац тренира редовно за срчани удар

  9. A sta taj stongman bosnjak neki

  10. Sremac - sprski nikocado avocado: drustveni parazit ili stereotip?

  11. Joj cara kada ga vidi koliko zdere, ima da ga zamrzi instantno

    Caro kucaj Hugestuff (Debeli Sremac) prežderava se i snima

  12. Ahaha jbt nikad cuo za ovog sad vido 450k prati djembelog koji jede gde stigne

    straja tesla za ovog papana

  13. pliduu koliko ljudi ti pratis na drustvenim mrezama, i ostali el imate tu neku falaver top listu koga pratiti

  14. Samo drustvo svoje i par riba avangardnih onako, sve koje pratim prate i mene, nisam niciji fan i nikoga ne pratim ciljano samo ako mi neko pošalje nečiji story i to je to

  15. Pratim petsto nekih prevrh picki, mim stranice, tech kanale i ponekog poznanika

  16. Ok to su vec sadrzaji, al ovo ko plidu bukv nista besmisleno

    Sta uzmes sad ovog djembelog zapratis ima te smori posle treceg klipa

  17. Galantni kako te zena pusti da pratis te prepicke

  18. Devojka mada zivimo zajedno, ali nema problema ona s tim, zna da je to samo gola kurcina i da samo gledam u prazno

"Jedan od 'onih' sajtova (za ljude sklone crnjaku - mislim na humor, ne na vino). Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"? Mislite da cenzura ne treba da postoji? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba? Na ovome sajtu ćete naći sebe!!! Dakle - samo za vickaste: vukajlija.com"

SerbianForum | 13. Februar, 2010.