Prijava

Срање им скуп јбт нема материјала скоро ништа за качење, чак је и цара затајио са објавама, начи било их 3000

Па де су те мече што плешу коло шта је л има слика нека, видео сам клипове људи се тамане пљеке, мајице и сокове, а глас у позадини шиптара нешто лупа победичемо, заједно смо јаки и то

Смејурија и таџ махал са свим живим довученим људима из државних сектора