Prijava

Nisam gledao cuo da su irana pokrali u dve tekme plus sve ostalo maltretiranje

Малтретирање да, крађе не знам, ал баш нису имали среће јуче прекјуче на текми кад им поништише гол, а ово са резултатима, јбт, па сва три резултата их ујебала, штета.

Јој ено га српски мурињо кобјашњава на подкасту неком код пијаног гојка и оног што воли тенис како је некад било боље а сад није боље и како су некад играли видић и ивановић а сад не играју видић и ивановић, само му је промакла једна чињеница, а то је да ни та генерација није ништа урадила хахах