Prijava

Evo i ja da nešto predložim :)

Dok su se tagovi pokazali korisni oko FIST-a po svemu sudeći nisu zaživeli - ne sećam se kada sam kliknuo na neki tag, a slično sam čuo i od još nekih moderatora. Čast izuzecima, gomila autora ne stavlja nikakve tagove, a oni koji ih i stavljaju odlučuju se za loše.

Ne bih da sajt bude prenatrpan sa svim i svačim a da se pola od toga ne koristi. Zato pored uvođenja novih stvari treba razmišljati i o uklanjanju stvari koje se nisu pokazale preterano korisnim.

Šta vi mislite?

А она Јовичићева идеја да се направе 20ак фиксна тагова и да бираш само те приложене кад стављаш нову дефиницију?

Ako možeš lako da ih povratiš u slučaju neke slične prilike poput FIST-a (jer su samo tu služili), onda ih RIP-uj. :)

Пеки д бој: mene zanima da li bi to neko koristio da bi čitao definicije. zvuči mi samo kao nekakva kategorizacije koju niko neće da koristi za čitanje.

Pa, realno, neće. Ja npr. ne koristim, a ako stvarno ima onih koji koriste, nek' dignu dva prsta. :)

Evo ja ću da priznam da više koristim pretragu i predraživač, nego tagove.

Па можда би и користио неко да има неколико подкатегорија...Немам појма , и да их сад сахраниш , не би се ништа променило.

Nikad ali nikad nisam preko taga trazila definiciju niti sam uopste ikad iskoristila tu mogucnost. cini mi se da stvara bespotrbnu guzvu.

Realno, tagovi su sranje.

Иако је у почетку изгледало као добра замисао, показало се да Вука и није место за тагове...

Ја сам мислила да ће уместо рецимо змије са насловима дефиниција да стоји tag cloud са таговима различитих величина по популарности, али то изгледа и није тражено тако да их је боље уклонити.

Ја сам за склањање онога што смета.

Ja sam tek sad provalio kako se vrsi pretraga po tagovima.Mislim da su potpuno bespotrebni!

Ај људи ја ћу да копам , а ви их убацујте у раку.

RIP

ni na jedan nisam kliknuo osim na fist.

To kaizene svaka ti dala!

Do jaja. :) A jesu me nervirali u picku materinu! :)