Prijava

Igra je vrlo prosta. Svi mi koji se osećamo iznevereni jer je naš drug Predražinjo, sa kojim se kuckamo svakoga dana na ovim stranama, sklonio dobrog i nasmejanog Mikija i ubacio u avatr nekog HULIGANA, potrebno je da se upišemo u ovoj temi i tako podstaknemo Predražinja da ukloni prljavi huliganski avatr i vrati nasmejanog Mikija!
DAKLE ko želi neka upiše sledeće reči u svoju poruku. Može i copy-paste

Da , upisujem se u ovu temu i saglasan sam da Predražinjo vrati stari avatr jer me novi avatr plaši a stari podstrekuje na igru i zabavu na ovom sajtu!!!

P.S Ako dotični vrati stari avatr neka se tema zaključa!!!

Da , upisujem se u ovu temu i saglasan sam da Predražinjo vrati stari avatr jer me novi avatr plaši a stari podstrekuje na igru i zabavu na ovom sajtu!!!

Da , upisujem se u ovu temu i saglasan sam da Predražinjo vrati stari avatr jer me novi avatr plaši a stari podstrekuje na igru i zabavu na ovom sajtu!!!

:)

Da , upisujem se u ovu temu i saglasna sam da Predražinjo vrati stari avatar jer me novi avatar plaši a stari podstrekuje na igru i zabavu na ovom sajtu!!!

(ali Predražinja ipak volim i tako posrnulog:)

:саботирам тему: :п

Ti Džoni stvarno nisi normalan :))))))))))

никола! нећеш веровати, малопре док сам се туширала пала ми је идеја да направим петицију да се врати мики

оћемо микија назад!!!!!!!!!!!!

Da , upisujem se u ovu temu i saglasna sam da Predražinjo vrati stari avatar jer me novi avatar plaši a stari podstrekuje na igru i zabavu na ovom sajtu!!!

Gde me se seti baš dok si se tuširala? :-))))))

ја, па овај, како да ти речем, па ја иначе стално мислим на тебе, пардон, на микија, па чак и док се купам:))))))

Hahahahahaha, taman sam hteo da mu šaljem PVT, kad videh otvotenu temu... Mogu da mu poručim samo ovo:

Vrći Mikijevu sliku, da ne bi s tobom prob'o ovu vurunu!!! :))))))))

Да , уписујем се на ћирилици у ову тему и сагласан сам да Предражињо врати стари аватар јер ме нови аватар плаши а стари подстрекује на игру и забаву на овом сајту!!!

Glasam da se ova igra zaključa jer se ne slažem (ja sam mu predložio sliku za taj avatar).

Ja glasam da deda udje prvi...:)

Da , upisujem se u ovu temu i saglasan sam da Predražinjo vrati stari avatr jer me novi avatr plaši a stari podstrekuje na igru i zabavu na ovom sajtu!!!

Peđa nemoj da popustiš pod pritiskom,ostani veran do kraja!

Samo me zanima zašto ga je promenio..

Će klekenemo....

Pa če molimo Predrageta da vrati MikiLa,a Goksi če oprosti :))