Prijava

Pa kapira on to, misliš da ima muda da izađe u pravi meč?

Pičke, znam masu takvih boraca, svjesno rade takve mečeve i pumpaju svoj pokušaj od ega.

pa ja sam bas ubedjen da je on ubedjen da su ovi mecevi pravi....ono dodje kuci i mami i tetki cije je ime tetovirao na grudima onako uzbudjeno govori jeste videli kako sam ga nokautirao....a one ga onako pomaze po glavi, lepi moj najlepsi decaku, sposobna muskarcino naravno da znamo kako si ga nokautirao....

i kladim se da je ubedjen kako svi misle da je vrhunski borac i tako te price....to je taj tip ljudi, jednostavno nemaju realnu sliku o sebi

ali kolko vidim hahah na kraju meca mu mnogi zvizde i vicu uuuaa, hahahah znaci pocelo je

A u publici Dačić, Palma i ostatak praseće brigade.

Čitajte komentare ispod klipa ju ju

ma si cuo kako zvizde na kraju

a on se kao krsti hahhah....kao krivo mu sto nije i ovog nokautirao, al obecava nokaut vec u sl mecu

Nekog malog kikboksera od 75 kila bih pustio na njega da ga unakazi nogama samo

pa ovaj mali konolov il kako se preziva je 65, verujem da bi ga dobro isibao

a veljko je inace poceo kao kik bokser

voleo bih da se vise prica o veljku i njegovom boksu

hahaha. dajte neke novosti

bori se sa likom od 40 godina koji od 25 ko zna kakvih meceva ima 17 poraza...
i veljko kao na preskonferenciji govori ovo je najjace ime sa kojim se borim do sad, borio se i sa Mensurom Radmidovim, imo je i dve borbe za titulu....kao da se bori protiv roj dzonsa jbt

a posle meca kao osecam da sam mogao da ga razbijem, nismo nas dvojica iz istog sveta sto se tice kvaliteta

kakva smo jebena drzava i usran narod da ne moze biti usraniji....i ova tema ce kao i mnoge da prodju samo i sve sto ce ostati je da ovaj edipovac pisljivi stvarno misli za sebe da je neka svetska klasa boksera...neka tako nam i treba

ahhahah kako se mrsti posle nokauta i sepuri jbt

veljko je moderni gavrilo princip nema sta

i opet najmanji problem sto se bori sa anonimusima, tako valjda i ide u pocetku....al baaas bode oci ovo njegovo kurcenje ko da je odvali djon bons djonjsa jbt

kod njega nema nokdauna pa da se protivnik podigne, nego cim opali odma automatski nokaut

Bruka onakog čoveka

Da, sramota je da nezapazeno prodje vest da je Veljko u regularnom i nenamestenom mecu pobedio Hrvata iz Capljine i osvetio Krajinu

Je l ovo ufc uživo sad na fajt čenelu?